Stantlar, Bildiriler, Araştırma Ve Uygulama Ödülleri İle Bilgi Yarışması Hakkında Duyuru!

Stantlar, Bildiriler, Araştırma ve Uygulama Ödülleri ile Bilgi Yarışması hakkında duyuru!

Stantlar, Bildiriler, Araştırma Ve Uygulama Ödülleri İle Bilgi Yarışması Hakkında Duyuru!
29 Eylül 2014 Pazartesi 12:39

V. Uluslararası Sağlıkta Performans ve Kalite Kongresi / 20-22 Kasım 2014 – Antalya
20 – 22 Kasım 2014 tarihleri arasında Bakanlığımızca Antalya ilinde düzenlenecek olan “V.Uluslararası Sağlıkta Performans ve Kalite Kongresi” kapsamında Kamu ve Özel sağlık kurum ve kuruluşlarının hizmet ve ürünlerinin tanıtımı için Stant Alanı başvuruları başlamıştır. Başvurular en son 15 Eylül 2014 tarihine kadar kalitekongre@gmail.com e-posta adresine yapılacak olup, stantta yer alacak her türlü malzeme, doküman, materyal vb. listesi e-posta ile gönderilecektir. Uygun görülen stant başvuruları 10 Ekim 2014 tarihinde ilan edilecektir.
Kongre kapsamında düzenlenen IV. Ulusal Sağlıkta Kalite ve Güvenlik Ödülleri ise “SKS En İyi Uygulama Ödülü” kategorisi ve “SKS Araştırma ve Bilimsel Yayın Ödülü” kategorisi şeklinde 2 ayrı kategoride gerçekleştirilmektedir. Her iki ödül kategorisi için başvurular 08 Ağustos 2014 tarihinde sona erecektir. Jüri değerlendirmesi sonucunda, Kongre sırasında yapılacak olan oylamaya katılmak için hak kazanan çalışmalar 14 Ekim 2014 tarihinde açıklanacaktır. Kongre katılımcılarına yönelik olarak gerçekleştirilecek olan sunumlar sonrasında yapılacak oylama ile ödül sahipleri belirlenecek ve Kongre Ödül Töreninde ilan edilecektir.  Yazım kuralları ve başvuru hakkında bilgi için tıklayınız.
Hemşirelere yönelik düzenlenecek olan “SKS Bilgi Yarışması” başvuruları ise 03 – 10 Ekim 2014 tarihleri arasında www.esksakademi.saglik.gov.tr web adresinden yapılacak olup, sınav yine www.esksakademi.saglik.gov.tr üzerinden 24 Ekim 2014 tarihinde gerçekleştirilecektir. Dereceye girenler 31 Ekim 2014 tarihinde açıklanacak, sıralamalar ise Kongre Ödül Töreninde ilan edilecektir.
Kongre için Bildiri gönderim süreci 06 Temmuz 2014 tarihinde son bulmuştur. Bu süreçte yaklaşık 250 adet Tam Metin Bildiri gönderilmiş olup, değerli çalışmalarını gönderen tüm araştırmacılara teşekkürlerimizi sunarız. Gönderilen bildirilerin hakem değerlendirme süreci başlamış olup, kabul edilen Sözel ve Poster Bildiriler 29 Ağustos 2014 tarihinde ilan edilecektir.
Tüm ilgililere saygıyla duyurulur. 
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.