SÖZLEŞMELİ HEMŞİRE ALINACAK !

İstanbul Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezlerine,giderleri Döner Sermaye Gelirlerinden karşılanmak üzere hemşire ve diğer sağlık personeli alımı yapılacak...

SÖZLEŞMELİ HEMŞİRE ALINACAK !
25 Haziran 2015 Perşembe 15:03

İstanbul Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezlerine, giderleri Döner Sermaye Gelirlerinden karşılanmak üzere hemşire ve diğer sağlık personeli alımı yapılacak.
 
657 Sayılı Devlet Memurları Kanunun 4. Maddesinin B Fıkrasına göre sözleşmeli olarak çalıştırılacak personeller KPSS puanına göre belirlenecek. KPSS'den en az 55 puan şartı aranacak...
 
İlan metnine ulaşmak için tıklayınız


 UNVAN     ADET    BÜTÇE                ARANILAN NİTELİKLER                                 KODU    
HEMŞİRE    4      
Döner Sermaye                          Hemşirelik Bölümü Lisans mezunu olmak.                                       H1  
                                  Bütçesi                                      2014 KPSS P3 puan türünden 55 ve üzeri almak
 

 
DİĞER SAĞLIK PERSONELİ    3                                                                 

                     

                 Döner Sermaye               Odyoloji Bölümü Lisans mezunu olmak                                                                      O1    

                      Bütçesi

                                  
 
  

ADAYLARDA ARANACAK ŞARTLAR
 
1- Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşıyor olmak.
2- Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.
3- Tüm pozisyonlar için haftalık çalışma süresi 40 saati aşmayacak şekilde ilgili birimin yönetimi tarafından belirlenecek saatlerde görev yapma (gece dâhil) şartını kabul etmek.
4- Başvuracak adayların Kamu Personeli Seçme Sınavına girmiş ve Lisans mezunları için 2014 KPSS-P3 puan türü esas alınacaktır.
5- 5917 sayılı Kanunun 47. Maddesi’nin 5. Fıkrası a ) 2 bendi gereğince, 4-B Sözleşmeli personel olarak çalışmakta iken istifaen görevinden ayrılarak sözleşmesi feshedilenler; fesih tarihinden itibaren 1 (bir) yıl süre geçmeden başvuruda bulunamazlar.
 
Başvuru şekli:
 
Adaylar, ilanın Resmi Gazete'de yayınlandığı günden itibaren 15 gün içinde mesai saati bitimine kadar www.istanbul.edu.tr adresindeki başvuru formunu eksiksiz doldurarak (noter tasdikli veya aslı görülmek üzere Personel Daire Başkanlığınca onaylanmış) aşağıda belirtilen belgelerle birlikte Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.
 
İSTENİLEN BELGELER:
 
- Fotoğraflı Başvuru formu
- Nüfus Cüzdanı aslı ve fotokopisi
- Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı ve fotokopisi
- İlanda belirtilen niteliklere haiz olunduğunu gösterir belgeler
- KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi
 
BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLARI:
 

Başvurular Komisyon tarafından değerlendirildikten sonra sonuçlar en geç 7 iş günü içinde
www.istanbul.edu.tr adresinde yayınlanacaktır. Başvuru için gerekli evraklar için www.istanbul.edu.tr adresi takip edilmelidir.

 

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.