Son Yolculuğuna 1 Yıldır Çalıştığı Ambulansla Uğurlandı.

Acil Tıp Teknisyeni 21 yaşındaki Arzu, freni boşalan minibüsün altında kalarak yaşamını yitirdi. Genç kız, son yolculuğuna 1 yıldır çalıştığı ambulansla uğurlandı.

Son Yolculuğuna 1 Yıldır Çalıştığı Ambulansla Uğurlandı.
14 Haziran 2014 Cumartesi 09:33

Özel bir sağ­lık hiz­me­ti şir­ke­tin­de Acil Tıp Tek­nis­ye­ni ola­rak ça­lı­şan Ar­zu Ay­yıl­dız, per­şem­be gü­nü nö­be­te git­mek için mi­ni­büs­ten in­di­ği sı­ra­da, fre­ni bo­şa­lan baş­ka bir mi­ni­bü­sün al­tın­da kal­dı. Ağır ya­ra­la­nan Ay­yıl­dız, kal­dı­rıl­dı­ğı has­ta­ne­de ha­ya­tı­nı kay­bet­ti.

TA­BU­TU­NA GE­LİN­LİK

Ay­yıl­dı­z’­ın ce­na­ze­si dün mem­le­ke­ti Zonguldak’a 1 yıl­dır gö­rev yap­tı­ğı özel am­bu­lans­la ge­ti­ril­di.Göz­yaş­la­rı ara­sın­da am­bu­lans­tan alı­nan Ay­yıl­dız için ce­na­ze na­ma­zı kı­lın­dı. Ay­yıl­dı­z’­ın ya­kın­la­rı göz­yaş­la­rı­nı tu­ta­ma­dı.

GÖZYAŞLARI ARASINDA

Ar­zu­’nun ta­bu­tunun üze­ri­ne ge­lin­lik ve Ay­yıl­dı­z’­ın gö­rev­dey­ken giy­di­ği üni­for­ma­sı ko­nul­du. Ay­yıl­dız, göz­yaş­la­rı ara­sın­da top­ra­ğa ve­ril­di.

BUGÜN GAZETESİ 
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.