Serbest planlı ev alma yöntemi ve detaylar

Serbest planlı ev alma yöntemi ve detaylar

Serbest planlı ev alma yöntemi ve detaylar

Birevim olarak ev almanızda üç farklı yöntem sunmaktayız. Bunlardan iri serbest planlı ev alma yöntemdir. Adı üstünde olduğu gibi esnekliğiyle ve size kalmış ayarlamalarla serbest planlı ev alma yönteminde her konuda serbestsiniz. Taksit miktarını ve sayısını belirlemekte, evi teslim alacağınız tarihi belirlemekte, taksit tipinin değiştirilmesinde kısacası serbest planlı ev satın alma yöntemi ile her şeyde siz karar veriyorsunuz biz yapıyoruz. Ek masraf olmadan, faiz olmadan ev sahibi oluyorsunuz.

Serbest planlı ev alma yöntemi neleri hizmetinize sunuyor?

Serbest ev alma yönteminde evinizin teslim edilme zamanını dahi siz belirliyorsunuz. Bunun için öncelikle ne kadarlık ve Türkiye'nin dört köşesinden satılık evlerimizden hangisini hangi şehirde alacağınızı belirlemelisiniz. Karar verme aşaması bittiğinde ise serbest planlı ev alma yöntemini seçerseniz; peşinat ödemeyi ya da ödememeyi siz belirliyorsunuz. İster peşinatı ödeyin isterseniz de peşinatsız imkânlarımızı deneyin. Peşinatlı ya da peşinatsız ev almaya karar verdikten sonra size uygun fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Serbest planlı ev alma yönteminde ara ödeme yapma zorunluluğu yoktur. Eğer isterseniz ara ödeme yaparak ev borcunuzu daha kısa sürede ödeyebilirsiniz.Aylık taksitlerinizi sizin istediğiniz gibi düzenleyebiliyoruz, isterseniz aylık taksit tutarını yükseltebilir ve daha kısa sürede borçlarınızdan kurtulabilirsiniz. Ayrıca taksiti sabit ve ya artan taksit seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Bu aşamadan sonra peşinatlı ve ya peşinatsız, ara ödemeli ve ya ödemesiz birçok seçeneklerden seçmiş olduğunuz birisini yazılı hale getirerek karşılıklı imzalayarak sözleşmeyi tamamlar ve resmileştirirsiniz. Bundan sonra geriye sadece evinizin teslim tarihini belirlemek kalıyor. Eviniz teslim tarihinde teslim edilerek mutlu bir şekilde gönül rahatlığıyla yeni evinizde oturabilirsiniz. Birevim güvencesiyle ve kolay ödeme taksitleriyle tam tamına 160 aya varan taksit imkânıyla hizmet etmekten onur duyuyoruz.

Serbest planlı ev alma yönteminin diğerlerinden üstünlüğü nedir?

Serbest planlı ev alma yöntemi diğerlerine göre daha esnektir ve sizin belirlediğiniz tarihte evinizi teslim edilir. Ayrıca taksit arttırma imkânınız vardır. Evinize istediğiniz vakit kavuşabilirsiniz. Ev kirası uygulaması bunda da kaldırılmıştır. Esnek şartlarla gönül rahatlığıyla ve gülen yüzlerle ayrılabilirsiniz. Ek maliyet bulunmaz.

Birevim’in yöntemleri arasında bulunan serbest planlı ev alma yöntemi hakkında kafanıza takılan sorularınızı birevimesor.com sitesinden ulaşabilirsiniz. Aklınızda bulunan birevim şikayetleri, birevime sor sitesine iletebilir, kaygılarınızı da yine aynı siteden giderebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2016, 13:16YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması