Sağlıkçı, Babasının Ölüm Haberini Alınca Vefat Etti

Köroğlu Devlet Hastanesi’nde radyoloji teknisyeni olarak çalışan Abdullah Tekin

Sağlıkçı, Babasının Ölüm Haberini Alınca Vefat Etti
 BOLU’da, kalp krizi geçiren babası 71 yaşındaki Kadir Tekin’i hastaneye götüren 46 yaşındaki Bolu Köroğlu Devlet Hastanesinde Radyoloji Teknisyeni olarak çalışan Abdullah Tekin, babasının öldüğünü öğrenince kendisi de kalp krizi geçirerek yaşamını yitirdi. Doğum gününde toprağa verilen Abdullah Tekin’in kızı gözyaşlarına boğuldu.

Köroğlu Devlet Hastanesi’nde radyoloji teknisyeni olarak çalışan Abdullah Tekin, dün gece kalp krizi geçiren babası Kadir Tekin’i ambulansla çalıştığı hastaneye götürdü. Kadir Tekin yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Hastanenin dışında babasından gelecek haberi bekleyen Abdullah Tekin, görevli doktorun babasının ölüm haberini söylemesi üzerine fenalaşarak yere yığıldı. Kalp krizi geçirdiği belirlenen Abdullah Tekin de yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Abdullah Tekin ve babası Kadir Tekin için Büyük Berk Köyü’nde oturdukları evin bahçesinde cenaze namazı kılındı. Bolu Valisi İbrahim Özçimen, AK Parti Bolu İl Başkanı Ömer Sayın, İl Genel Meclisi Başkanı Mücahit Kutlu ve çok sayıda vatandaşın katıldığı cenaze namazında baba- oğUlun yakınları gözyaşlarına boğuldu.Abdullah Tekin’in kızı Kübra Tekin’in feryatları yürek dağladı. Yakınlarının güçlükle teskin ettiği Kübra Tekin, "Bugün babamın doğum günüydü. Doğduğu gün toprak oluyor. Babam ne olur bizi bırakıp gitme" diyerek ağladı.

Cenaze namazının ardından baba- oğul, köy mezarlığında yanyana toprağa verildi.

Meslektaşımıza Allah'tan rahmet kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.

tum rad derYORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması