Sağlık Eğitimcileri Derneği Üyelik Şartlarını Değiştiriyor

Derneğimizin tüzük değiştirme çalışmaları başlatılmıştır. Artık ailemizi genişletmeye kararlıyız.

Sağlık Eğitimcileri Derneği Üyelik Şartlarını Değiştiriyor
Sağlık Eğitimcileri Derneği, 20 Mart 2013 tarihinde 06-109-72 sicil numarasıyla Genel Merkezi Ankara’da olmak üzere kurulmuştur.

Tüzüğümüz gereği dernek üyelerimiz Sağlık Eğitim Enstitüsü, Sağlık Eğitim Fakültesi mezunları, Anadolu Sağlık Meslek Liselerinde Meslek Dersleri öğretmeni olarak görev yapanlar ile Sağlık Bakanlığında sağlık eğitimi alanında lisans mezunu olan tıbbi teknologlar derneğimize üye olabilmektedir.

Derneğimiz 1 yıllık dernek olmasına rağmen hızla büyüyen bir dernek olduğundan her geçen gün üyelik yolunun açılması yönünde bir çok talepler gelmektedir. Günümüz koşullarına uygun olarak derneğimiz tarafından tüzük çalışmaları başlatılmıştır.Derneğimizin bilimsel ve proje çalışmalarında yer alması adına özellikle Üniversitelerin tıp fakültelerinde, sağlık yüksekokulları, sağlık meslek yüksekokullarında öğretim görevlileri, pedagojik formasyon olan tüm sağlık çalışanlarının, sağlık bilgisi öğretmenlerinin ve sağlık alanında en az yüksek lisans düzeyindeki sağlık çalışanlarının derneğimize üye olabilmeleri için gerekli tüzük çalışmalarımız başlatılmıştır.

Tüzük çalışmaları ile ilgili görüş, önerilerinizi ve eleştirilerinizi bizlerle saglikegitimciler@gmail.com adresinden e-posta yoluyla paylaşabilirsiniz.

Derneğimiz proje ekibi oluşturma çalışmalarına devam etmektedir. Proje ekibimizde yer alan sağlık çalışanlarımız bizlerle iletişime geçebilir.  Avrupa birliği gibi diğer hibe projelerinde önemli olan projeyi yazmak için gerekli bilgiyi almaktır. Dernek olarak öncelikle proje yazma konusunda bilgi ve deneyim edinebilmeniz noktasında üniversitelerle çalışmalar başlatılmıştır. İnşallah yakın bir zaman sizlerle müjdeyi paylaşacağız. Sertifakalı proje yazma eğitimi almanız noktasında çalışmalarımız devam etmektedir.

Dernek web: http://www.saglikegitimcileri.org.trYORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması