Sağlık Çalışanlarını Rahat Bırakın...

İdarecilik, makamını çalışanlara baskı yapmak için kullanmak değildir. İdarecilik, yasa ve adalet ölçüleri içerisinde, hiçbir ayrım yapmadan, iş barışını koruyarak, yöneticilik yapabilmektir.

Sağlık Çalışanlarını Rahat Bırakın...
Ama Gürgentepe?de bizler maalesef çalışanları huzursuz eden, çalışanlara karşı baskıcı yaklaşımla iş yapmaya çalışan bir idareci ile karşı karşıyayız.
Böyle baskıcı bir yönetimden de en büyük zararı başta Gürgentepe?li vatandaşlarımız görecektir. Çünkü kendisi huzursuz olan, mutsuz olan bir sağlık çalışanının hasta insanlara sıcak ilgi göstermesini, tüm enerjisiyle onlarla meşgul olmasını kimse beklememelidir. 
Sayın Hastane müdürü çalışanlara karşı bu olumsuz yaklaşımla neleri hedeflemektedir. Böyle yaparak ne elde edebileceğini düşünmektedir. 


İnsanların görev yerlerini değiştirerek huzursuz eden, idareciliği bırakarak sendikacılık yapmaya çalışan Sayın Müdürün bütün işleri düzgün müdür? Acaba bir takım usulsüz ve mevzuat dışı uygulamalar yapılmakta mıdır? Yoksa bu baskıların arka planında, yapılan usulsüzlüklerin kapatılma telaşı mı vardır?
Biz buradan Sayın müdüre sesleniyoruz ve diyoruz ki; Herkes kendi işini yapsın. Siz bırakın çalışanların huzurunu kaçırmayı da, kendi eksiklerinizi düzeltmeye çalışın. Gerçi bunları düzeltecek fazla zamanınız olmayacak. Çünkü çok yakın bir zamanda, usulsüz uygulamalarınızın hesabını idari olarak da, adli olarak da vereceksiniz.
Biz Türk Sağlık-Sen olarak, Gürgentepe?de hem iş barışını, hem çalışanların huzurunu sağlamak, hem de Vatandaşın güler yüzlü hizmet alabilmesinin mücadelesini veriyoruz. Huzurlu bir çalışma ortamı sağlanıncaya kadar da her türlü hukuki yolla mücadelemizi sürdüreceğiz.

Döndü DEMİRBAŞ
Türk Sağlık Sen Ordu Şube Başkanı YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması