Sağlık Alanı Ar-ge Faaliyetleri Çalıştayı

Sağlık Alanı Ar-Ge Faaliyetleri Çalıştayı Hakkında Bilgilendirme

Sağlık Alanı Ar-ge Faaliyetleri Çalıştayı
22 Nisan 2015 Çarşamba 09:51

Kurum Başkanımız Sayın Zafer ÇUKUROVA ve Sağlık Araştırmaları Genel Müdürü Sayın Rıfat KÖSE’nin katılımları ile Ankara İlinde 7-8 Mayıs 2015 tarihlerinde, Kurumumuz Eğitim, Araştırma ve Geliştirme Daire Başkanlığı koordinasyonunda “Sağlık Alanı Ar-Ge Faaliyetleri Çalıştayı” yapılacaktır.
Kurumumuza bağlı sağlık tesislerinde Ar-Ge faaliyetlerini yürütecek çalışanlarda Ar-Ge bilinci ve farkındalık oluşturulması, Ulusal Ar-Ge Politikaları, Ar-Ge faaliyetleri, Ar-Ge destekleri gibi temel konularda bilgi düzeyinin arttırılması amacıyla düzenleyeceğimiz çalıştaya; TÜBİTAK, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı, Avrupa Birliği Bakanlığı, Türkiye İstatistik Kurumu ve Kalkınma Ajansı katılım ve katkı sağlayacaklardır.
Eğitim Araştırma Hastanelerinin bulunduğu il Genel Sekreterleri, Genel Sekreterlikler ve Eğitim Araştırma Hastanelerinde görevli Ar-Ge birim sorumlularının katılımı ile gerçekleştireceğimiz çalıştaya katılmak üzere görevlendirilen personelin adı, soyadı, unvanı, çalıştığı birim ve iletişim bilgilerinin 24.04.2015 tarihi mesai bitimine kadar, excel formatında e posta ile  berrin.bekdemir@saglik.gov.tr adresine, yazılı olarak da Eğitim, Araştırma ve Geliştirme Daire Başkanlığına bildirilmesi gerekmektedir. 
Katılımcıların konaklama giderleri Kurumumuzca karşılanacak olup, her türlü ulaşım (kara, hava veya demir yolu), yolluk ve yevmiye bedelleri ise kendi Kurumlarınca karşılanacaktır. Konaklama hakkında daha sonra ayrıntılı bilgi verilecektir.
Konu ile ilgili bilgi için:     Berrin BEKDEMİR               705 2419
Rabiya KONUKOĞLU         705 2315
Sibel YALAZA                     705 2277


Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.