Pamukkale Üni 4.b Sağlıkçı Alım İlanı

Pamukkale Üni 4.b Sağlıkçı Alım İlanı

Pamukkale Üni 4.b Sağlıkçı Alım İlanı
25 Kasım 2015 Çarşamba 13:38

  PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN SÖZLEŞMELİ (4/B) PERSONEL ALIMI İLANI
Pamukkale Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi (giderleri döner sermaye) çalıştırılmak üzere, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre 06.06.1978 gün ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe giren Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına ilişkin Esaslar uyarınca belirtilen unvanlara 2010 yılında KPSS (B) grubu katılanlardan puan sıralaması esas alınmak suretiyle 57 adet çeşitli unvanlarda sözleşmeli personel alınacaktır.
ÜNVANI

ADET

ARANAN NİTELİKLER

Hemşire

1

Yüksekokulların (lisans) Hemşirelik programından mezun olmak (belgelendirmek), Beyin cerrahi ve nöroloji servislerinde en az 4 yıl çalışmış olmak.

Hemşire

3

Yüksekokulların (lisans) Hemşirelik programından mezun olmak (belgelendirmek), yoğun bakımda en az 2 yıl çalışmış olmak, (CPR) belgesine sahip olmak.

Hemşire

1

Yüksekokulların (lisans) Hemşirelik programından mezun olmak (belgelendirmek), KVC yoğun bakımda en az 2 yıl çalışmış olmak, (CPR) belgesine sahip olmak.

Hemşire

3

Yüksekokulların (lisans) Hemşirelik programından mezun olmak (belgelendirmek), organ nakli veya kardiyovasküler cerrahi (KVC) servislerinde en az 2 yıl çalışmış olmak.

Hemşire

2

Yüksekokulların (lisans) Hemşirelik programından mezun olmak (belgelendirmek), dahiliye servisinde en az 2 yıl çalışmış olmak.

Hemşire

3

Yüksekokulların (lisans) Hemşirelik mezun olmak (belgelendirmek), pediatri yoğun bakım veya pediatrik cerrahi servisinde veya acil serviste en az 1 yıl çalışmış olmak.

Hemşire

14

Yüksekokulların (lisans/önlisans) Hemşirelik veya Sağlık Memurluğu programından mezun olmak (belgelendirmek),

Hemşire

3

Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik veya Sağlık Memurluğu programından mezun olmak (belgelendirmek), en az 1 yıl hastanede çalışmış olmak

Hemşire

1

Sağlık Meslek Liselerinin Sağlık Memurluğu programından mezun olmak (belgelendirmek), 5 ay Sterilizasyon Ünitesinde ve genel cerrahi servisinde   olmak üzere en az 4 yıl hastane deneyimi olmak

Hemşire

1

Sağlık Meslek Liselerinin Sağlık Memurluğu programından mezun olmak (belgelendirmek), en az 5 yıl hastanede malzeme planlama biriminde çalışmış olmak.

Diğer Sağlık Personeli

2

Sağlık Meslek Liselerinin Ebelik programından mezun olmak (belgelendirmek), en az 2 yıl yoğun bakımda çalışmış olmak.

Diğer Sağlık Personeli

1

Yüksekokulların (önlisans) Ebelik programından mezun olmak (belgelendirmek), Kadın Hastalıkları ve Doğum servisinde en az 4 yıl çalışmış olmak

Diğer Sağlık Personeli

1

Yüksekokulların lisans ebelik programından mezun olmak, en az 6ay yoğun bakım olmak üzere toplam 1yıl hastane deneyimi olmak

Diğer Sağlık Personeli

3

Yüksekokulların (önlisans/lisans) Ebelik programından mezun olmak (belgelendirmek), Çocuk Acil veya Doğumhane veya Pediatri Yoğun Bakım veya Yoğun Bakım servislerinde en az 6 ay çalışmış olmak.

Sağlık Teknikeri

3

Üniversitelerin Biyoloji veya Laboratuar veya Tıbbi Laboratuar bölümünden mezun olmak (belgelendirmek) ve yataklı tedavi kurumlarında kan bankası/kan merkezinde en az 4 yıl çalışmış olmak, Sağlık Bakanlığından alınan Kan Bankacılığı Uygulamaları Eğitim Sertifikasına sahip olmak, terapötik aferez ve donör aferezi konusunda en az 4 yıl deneyimli olmak (belgelendirmek)

Sağlık Teknikeri

2

Üniversitelerin Biyoloji veya Laboratuar veya Tıbbi Laboratuar bölümünden mezun olmak (belgelendirmek) ve yataklı tedavi kurumlarında hematoloji laboratuarlarında en az 3 yıl çalışmış olmak (belgelendirmek)

Sağlık Teknikeri

7

Üniversitelerin Ambulans ve Acil Bakım Teknikerliği veya Paramedik bölümünden mezun olmak (belgelendirmek)

Sağlık Teknikeri

5

Yüksekokulların (önlisans) Anestezi programından mezun olmak (belgelendirmek),

Sağlık Teknikeri

1

Yüksekokulların (önlisans) Radyoloji programından mezun olmak (belgelendirmek), en az 3 yıl hastanede çalışmış olmak.

NOT: Adaylarla hizmet sözleşmesi yapılacak olup, sözleşmede belirtilen şartları yerine getirmeyen adayların sözleşmeleri 1 (bir) ay içerisinde fesh edilecektir. Başvuracak adaylarda yukarda belirtilen özel şartlar ile 657 Sayılı Devlet Memurları Ka­nununun değişik 48. maddesinde A fıkrasında belirtilen şartlar aranır. Ödemeler Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğünden karşılanacaktır.

I. GENEL ŞARTLAR:

1 - Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

2- Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

.3- Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl ve­ya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı çıkanlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak,

4- Erkekler için askerlik durumu itibariyle; Askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmemiş bulunmak, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

5- 657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak,

6- Lisans mezunları için 2010 KPSS(B) grubu KPSSP3 puanı, ön lisans mezunları için KPSSP93 ve ortaöğretim mezunları için KPSSP94 pua­nı esas alınacaktır.

7- Başvuracak adayların durumunun; 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4/B maddesinin "Bu şekilde istihdam edilenler hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler" hükmüne uygun olması.

II. ÖZEL ŞARTLAR:

1- Aranılan nitelikler bölümünde belirtilen öğrenim düzeylerinin birinden mezun olmak.

2- Başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmak.

3- 2010 KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak.

4- Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

III. BAŞVURU:

Adayların bu ilanın gazetede yayım tarihinden itibaren 15 gün içerisinde

1- Nüfus Cüzdanı fotokopisi ve sabıka kaydı

2- Diploma fotokopisi,

3- 2010 yılı KPSSP3, KPSSP93 ve KPSSP94  puanını gösterir belge.

4- 2 adet fotoğraf

5- Erkeklerde askerlik durumunu gösterir belge ile

Pamukkale Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı (personel.pau.edu.tr.) adresinden temin edilecek Başvuru formunu doldurarak Pamukkale Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. (Pos­ta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.)

İletişim Telefonları :258 296 22 50, 19, 67 ve 68

 

IV.BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLARI:

Başvuru sonunda atanmaya hak kazananların listesi Pamukkale Üniversitesinin (personel.pau.edu.tr) adresinde ilan edilecektir. Her kadronun iki katı kadar Yedek belirlenecektir. Asil kazananlardan atanmak üzere başvuru olmadığı takdirde ilan edilen Yedek kazananlardan sırası ile çağrılacaktır. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca tebligat yapılmayacaktır. Atanmaya hak kazanan aday­ların sonuçlarının ilan edilmesinden itibaren 15 gün içerisinde istenilen belgeleri tamamlayıp Pamukkale Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Bu süre içerisinde belgeleri tamamla­yıp teslim etmeyen adaylar haklarını kaybederler.

 

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.