Öğretmenler, Sağlıkçılar , Akademisyenler, Doktorlar Kısaca Herkez Bir Blog Sahibi Olabilir.

Siparişleriniz Editorlerimiz Tarafından İncelenerek En Geç 12 saat içerisnde blogunuz kurulu şekilde size teslim edilecektir.

Öğretmenler,  Sağlıkçılar , Akademisyenler, Doktorlar Kısaca Herkez Bir Blog Sahibi Olabilir.
 Web sitelerinin vazgeçilmez sistemi olan wordpress blog sistemi artıkmyblogcu.com ile sizlerin hizmetinizde.

personelsaglikhaber.net ve Personelmeb.NET üyelerine özel 100 de 20 İNDİRİM

personelmeb.net ziyaretçileri promosyon kodu olarak personelmeb.net yazmaları yeterlipersonelsaglikhaber.net ziyaretçileri promosyon kodu olarak personelsaglikhaber.net yazmaları yeterli

myblogcu.com sitesi personelsaglikhaber.net ve personelmeb.net  tarafından desteklenmektedir.

Bloğunuzun açılması ve kullanmaya hemen başlamak için yapmanız gereken bir Domain yani Alan Adı Sparişi vermek ve Ziyaretçi hedefinize göre Hosting paketi seçerek sparişi tamamlamanız yeterli. Daha sonrası teknik ekibimiz tarafından sizin için gereken bütün işlerimi tamamlayarak sitenizi hazır bir şekilde size teslim edecektir.

Domain  ve Hosting Ödemelerini ister havale yöntemi ile isterseniz PAYPAL güvencesi ile kredi kartınızdan yapabilirsiniz.

SPARİŞ VERMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yüzlerce tema desteği ve 7 x 24 online mail desteği ile sizlere daha iyisini sunmak için gereken herşey yapılıyor.

Öğretmenler,  Sağlıkçılar , Akademisyenler, Doktorlar kısaca HERKEZ bir blog sahibi olabilir. Yapmanız gereken myblogcu.com dan adinizsoyadiniz.com  şeklinde veya tehcih ettiğiniz herhangi bir domain üzerinden (tercihim.com ) kendinize özgü fikir, bilgi, birikim ve paylaşmak istediğiniz şiir, video, resim gibi her telden paylaşımlarınızı size ait olan domain ve blog üzerinden MYBLOGCU.COM kalitesi ile yayın yapabilirsiniz.

Siparişleriniz Editorlerimiz Tarafından İncelenerek En Geç 12 saat içerisnde blogunuz kurulu şekilde size teslim edilecektir.

SPARİŞ VERMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Saygılarımızla
MyBlogcu.Com
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması