Ödüllü Yarışmalara Davet Ve Kongre Bildiri Çağrısı!

Ödüllü Yarışmalara Davet ve Kongre Bildiri Çağrısı!

Ödüllü Yarışmalara Davet Ve Kongre Bildiri Çağrısı!
21 Temmuz 2014 Pazartesi 13:10

20 – 22 Kasım 2014 tarihleri arasında Bakanlığımızca Antalya ilinde düzenlenecek olan “V.Uluslararası Sağlıkta Performans ve Kalite Kongresi” kapsamında aşağıda belirtilen takvimlere göre “IV.Ulusal Sağlıkta Kalite ve Güvenlik Ödülleri” Başvuruları ve Kongre kapsamında Bildiri Başvuruları alınacaktır.

Başvurular kalitekongre@gmail.com e-posta adresine gönderilecek olup, Ödüllü Yarışma başvuruları ayrıca posta aracılığıyla da gönderilmesi gerekmektedir.

Ödüllü yarışmalar; SKS En İyi Uygulama ve SKS En İyi Araştırma Ödülü şeklinde 2 kategoriye ayrılmıştır. Başvurular arasından Hakem Kurulunca uygun görülenler Kongre esnasında katılımcıların değerlendirmesine sunularak dereceye girenler belirlenerek Ödül Töreni düzenlenecektir. Dereceye giren çalışmalar Bakanlığımızca Kitap haline getirilecek ve Bakanlığımız web sitesi üzerinden elektronik ortamda yayınlanacaktır. Ayrıca Kongrede katılımcı oylamasına giren çalışmaların sahiplerinin de (en fazla ilk 2 yazar) Kongreye ücretsiz katılımları sağlanacaktır.

Kongre kapsamında gönderilecek Bildiriler, Bildiri Kitabı olarak Kongre esnasında dağıtılacak, aynı zamanda elektronik ortamda da Bakanlığımız web sitesinden yayınlanacaktır. Yayınlanan tüm Bildiriler, Kongre Programı dahilinde Sözel ve Poster olarak sunulması sağlanacaktır.

Yukarıda bahsedilen tüm süreçlerde yerli ve yabancı akademisyen ve alanında uzmanlardan oluşan 150 Bilim ve Hakem Kurulu Üyesi, ilgili yerli ve yabancı kurum ve kuruluşlarda üst yönetici olarak görev yapan 20 Danışma Kurulu Üyesi ve tüm organizasyon sürecinin gerçekleştirilmesi için Yürütme Kurulu Üyeleri görev alacaktır. Ayrıca Kongre kapsamında Hemşirelere yönelik Bilgi Yarışması düzenlenecek, Sağlık Kurum ve Kuruluşlarının Tanıtım Standı açmaları sağlanacak, çeşitli eğitsel ve sosyal faaliyetler de gerçekleştirilecektir.
 
Ödül Başvuru ve Sonuç Açıklama Tarihleri:
Ödül Son Başvuru Tarihi: 08 Ağustos 2014
Kongre Oylamasına Kalan Çalışmaların İlanı: 14 Ekim 2014
Dereceye Girenler ve Sıralamaların İlanı: 20 – 22 Kasım 2014 (Kongre Ödül Töreni)
 
Bildiri Başvuru ve Sonuç Açıklama Tarihleri:
Tam Metinlerin Son Teslim Tarihi: 16 Haziran 2014
Kabul Edilen Bildirilerin İlanı: 29 Ağustos 2014
 
Tüm kamuoyuna duyurulur.
                                                                                                                                                                         Kongre Yürütme Kurulu
Kaynak         :
Tarih                 : 10 Nisan 2014
Son güncelleme : 10 Nisan 2014
Okunma sayısı : 9239 
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.