Kocaeli Üni. Sözleşmeli Personel Alım İlanı

ÇEŞİTLİ BRANŞLARDA

Kocaeli Üni. Sözleşmeli Personel Alım İlanı
20 Kasım 2015 Cuma 16:16

Üniversitemiz birimlerinin personel ihtiyacının karşılanması amacıyla 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4/B maddesine göre, 06/06/1978 tarihli ve 7/15754 sayıjı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe giren “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına ilişkin Esaslar”a göre Üniversitemiz Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere KPS5 (B) gurubu puan sırasına konulmak kaydıyla personel istihdamı yapılacaktır.
POZİSYON UNVANI SAYI
HEMŞİRE 1
DİYETİSYEN 1
FİZYOTERAPİST 1
Diğer Sağlık Personeli;
HEMŞİRE 7
RÖNTGEN TEKNİSYENİ 7
ARANILAN GENEL KOŞULLAR
1-Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak,
2-Taksirli suçlar hariç olmak üzere; affa veya zaman aşımına uğramış, yahut para cezasına çevrilmiş veya ertelenmiş, hükümlülüklerine ilişkin kayıtları adli sicilden çıkarılmış olsa bile, bir cürümden hükümlü bulunmamak veya soruşturma altında olmamak.
3-Sınav tarihi itibariyle en az (18) yaşını tamamlamış olmak.
4-Erkek adayların, muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya muaf veya erteletmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.
5-Alım yapılacak branşlarda belirlenen öğrenim düzeyinden mezun olmak.
6-Herhangi bir kamu kurum ve kuruluşlarında 4/B li olarak çalışıyor olmamak.
7-Daha önceden kurumumuzda çalışırken tarafımızca iş akdi fesh edilenlerle, kendi isteği ile görevinden istifa edenlerin müracaatları kabul edilmeyecektir.
8-657 sayılı Kanunun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özürlü bulunmamak.
ÖĞRENİMLE İLGİLİ KOŞULLAR
1-Hemşire kadrosu için; Hemşirelik Lisans programından mezun olmak.
2-Diyetisyen kadrosu için; Beslenme ve Diyetetik Bölümü Lisans Programından mezun olmak.
3-Fizyoterapist kadrosu için; Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Lisans Programından mezun olmak.
Diğer Sağlık Personeli;
4-Hemşire kadroları için; Hemşirelik Lisans programından mezun olmak.
5-Röntgen Teknisyeni kadroları için; Radyoloji Bölümü Önlisans Programından mezun olmak (Bay eleman alınacaktır)
Başvuru için gerekli belgeler
1-2010 yılı KPSS sonuç belgesi fotokopisi
2-Nüfuz cüzdan fotokopisi
BAŞVURU YERİ VE ZAMANI
Adayların, ilanın yayımı tarihinden itibaren 15 inci günü mesai bitimine kadar Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Umuttepe Merkez Yerleşkesi 41380 Umuttepe- İZMİT/KOCAELİ Personel Bürosuna başvurmaları gerekmektedir. . Posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. . Üniversitemize bu ilanın yayımından önce yapılmış bulunan müracaatlar geçersiz olup söz konusu iş talepleri hakkında her hangi bir işlem yapılmayacaktır 
http://www.hurriyete.com/kamu/5474__kocaeli_universitesi_sozlesmeli_personel_alim_ilani.asp
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.