Kamu Hastane Birliklerine Bağlı Sağlık Tesislerinin Kullanacakları Resmi Mühür Örnekleri...

Kamu Hastane Birliklerine bağlı sağlık tesislerinin kullanacakları resmi mühür örnekleri

Kamu Hastane Birliklerine Bağlı Sağlık Tesislerinin Kullanacakları Resmi Mühür Örnekleri...
30 Kasım 2012 Cuma 09:08

Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu tarafından Kamu Hastane Birlikleri ile birliklere bağlı sağlık tesislerinin kullanacakları resmi mühür örnekleri hakkında duyuru yayımlanmıştır.

Konu : Resmi Mühür
02111/2011 tarihli ve 28103 (Mükerrer) sayılı Resmi Gazete’de yayımImarak yürürlüğe giren 663 sayılı Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlarının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararname gereğince 02/11/2012 tarihi itibarıyla 81 İlde. 2 nci ve 3 ncü basamak sağlık hizmeti sunan sağlık kuruluşları ile ağız ve diş sağlığı merkezlerinin bağlı bulunduğu Kamu Hastaneleri Birlikleri kurulmuştur. Resmi Mühür Yünemeliği gereği, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterlikleri ve birliklere bağlı sağlık tesislerinin kullanımı için mühür yaptırılması öngörülmektedir.

Bu kapsamda Kurumumuza bağlı Kamu Hastaneleri Birlikleri de birliklere bağlı 2 nci ve 3 üncü basamak sağlık hizmeti sunan saglık kuruluşları ile ağız ve diş sağlığı merkezlerinin kullanımına sunulmak üzere hazırlanan ekte birer örneği yer alan Resmi Mühürleri kullanmalarını,

Resmi Mühür Yönetmeliğinin 1011,113, maddesi kapsamında resmi mühür ve beratının temini islemlerinin Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliklerince yürütülmesi hususunu,

Takdir ve tensiplerinize arz ederim,

EKLER: 1-Resmi Mühür onıegi (2 adet) 2-Birlik Listesi (I sayfa) 2-Sağlık Tesisleri Listesi (7 sayfa)
SAĞLIK BAKANLIGI Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu
BAKANLIK MAKAMİNA
Prof, Dr. Recep AKDAĞ Bakan 
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.