Kamu Görevlisi Olmayan Aile Sağlığı Elemanı Alınacak..

Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkanlığı'nın 01.07.2011 tarih ve 22100 sayılı genelgeleri doğrultusunda; ilimiz dahilinde Aile Sağlığı Elemanı bulunmayan ekli tabloda isimleri belirtilen Aile Hekimliği Birimlerine açıktan Aile Sağlığı Elemanı alınacaktır.

Kamu Görevlisi Olmayan Aile Sağlığı Elemanı Alınacak..
01 Kasım 2013 Cuma 21:49

Adana İli Aile Hekimliği Uygulamasında Kamu Görevlisi Olmayan Ebe, Hemşire, Sağlık Memuru ve Acil Tıp Teknisyenleri Aile Sağlığı Elemanı Olarak İstihdam Edilecektir.
 
5258 Sayılı Kanun ve bu kanuna istinaden yayımlanan yönetmelikler çerçevesinde ilanda yer alan sayıda pozisyona kamu görevlisi olmayan aile sağlığı elemanı olarak çalışmak üzere başvuracak kişiler Adana Halk Sağlığı Müdürlüğü'ne 04/11/2013 – 08/11/2013 tarihi saat 17.00'a kadar müracaat edecek olup üçüncü şahıslar aracılığı, posta ve diğer yollarla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.
İlgililere İlanen Duyurulur.
 
 
Kamu Görevlisi Olmayan Aile Sağlığı Elemanı İstihdamı Hakkında Duyuru
Aile Sağlığı Elemanı olarak istihdam edilmek üzere; kamu görevlisi olmayan ebe, hemşire, sağlık memuru (toplum sağlığı), ilk ve acil yardım teknisyeni ile vekil ebe-hemşirelerden ekte ilan edilen aile hekimliği birimlerine personel alınacaktır.
 
 
Aile Sağlığı Elemanı olarak çalışmak isteyenlerin aşağıda yazılı belgeleri ve ekteki dilekçe ile birlikte Müdürlüğümüze şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir, üçüncü şahıslar aracılığı ile ve postayla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.
 
 
 Aile Hekimi - Aile Sağlığı Elemanı Anlaşma Formu Müracaat Tarihleri: 04.11.2013 -08.11.2013 İstenen Belgeler:
1.            Diploma veya Geçici Mezuniyet Belgesi (Sağlık Bakanlığı Tescilli vc Noter Onaylı)
2.            Adli Sicil Kaydı
3.            Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği (Nüfus Müdürlüklerinden Temin Edilecek)
4.            Fotoğraf (Dört Adet Vesikalık)
5.            Sağlık Raporu (Görevini Devamlı Yapmasına Engel Olabilecek Akıl Hastalığının Bulunmadığına İlişkin Tek Hekim Raporu)
6.            Aile Hekimi-Aile Sağlığı Elemanı Anlaşma Formu
7.            Formun (Aile Hekimi-Aile Sağlığı Elemanı Anlaşma Formu) Aile Hekimiyle karşılıklı olarak imza altına alınmasından sonra müracaat dilekçesi ve evraklarla birlikte başvurulması gerekmektedir.
 
 
Not: Müracaatta bulunanların belgeleri Müdürlüğümüzce incelenecek ve ASE (Aile Sağlığı Elemanı) olarak çalışma hakkı kazananlar ile göreve başlama takvimi Müdürlüğümüz web sitesinde (www.adanah.sm.gov.tr) yayınlanacaktır.
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.