Hemen Ev Sahibi Olmak İster Misiniz?

Hemen Ev Sahibi Olmak İster Misiniz?

Hemen Ev Sahibi Olmak İster Misiniz?

Artan konut projeleri ve rekabet sayesinde konut piyasasında yapılan kampanyalar, banka kredi kampanyaları ve daha birçok fırsat sayesinde ev sahibi olmayı hayal eden herkes hayallerine rahatlıkla kavuşabiliyor. Kira ödeme derdinden kurtulup hayalinizdeki gibi bir eve sahip olmak için sahip olduğunuz fırsatlar ve seçenekler şunlardır;

- Konut kampanyaları; Toplu konut projeleri ev sahibi olmak isteyenler için, özellikle orta düzeyde bir gelire sahip kişilerce en çok tercih edilen konutlar arasında liste başında yer almaktadır. Toki konut projeleri uygun fiyatları ve kolay ödeme seçenekleriyle isteyen herkesin ev sahibi yapan, devlet destekli projelerdir.

Faizsiz kira öder gibi ev sahibi olmak için Toki konutları bütçenize en uygun seçenek olacaktır. Toki konutları dışında bazı özel inşaat firmalarının yaptığı toplu konutlarda da aynı ödeme yöntemleri benimsenmiş ve ev sahibi olmak isteyen kişilere uygun yöntemler sunulmuştur. Yapılan uygun ödemeli konut kampanyaları ile kolaylıkla ev sahibi olabilirsiniz.- Banka kredileri; Son zamanlarda faiz oranlarının düşmesi ile beraber özel ve devlet bankaları konut kredileri konusunda çalışmalar yapmış ve yeni kampanyalar sunmuşlardır. Düşük faiz oranları sunulan kredi seçenekleri ile bütçenize en uygun kredi veren bankayı seçerek kolaylıkla ev sahibi olabilirsiniz. Banka kredisi ile ev almanın size sağlayacağı diğer bir avantaj ise istediğiniz evi peşin alacağınız için fiyatta indirim yapılması imkânıdır. Bu sayede daha uygun fiyatlarla ev sahibi olabilir, uzun vadeli kredi ödeme seçeneğiyle taksitlerinizi kira öder gibi ödeyebilirsiniz.

- Peşinatsız ev kampanyaları; Düşük gelire sahip ve belirli bir birikimi olmayan kişiler ne yazık ki ev alma konusunda sıkıntı yaşamaktadırlar. Ancak bazı konut projeleri peşinat ödemeden, uzun vadeli ve aylık taksitlerle ev sahibi olma imkânı sunmaktadır. Bu projelerin en başında ise Toki konutları gelmektedir. Uygun ödeme koşulları ve düşük ev fiyatlarıyla peşinat ödemeden ev sahibi olabilirsiniz.

  Bazı kooperatif inşaatları da peşinat ödemeden ev sahibi olma imkânı sunmaktadır. Bu projelerin genellikle inşaat başlamadan önce anlaşmaları yapılır ve toplam tutar uzun vadede eşit taksitlere bölünerek ödeme yapılır. Peşinat ödemeden ev sahibi olma şansı sunan bu kooperatif projelerine kısa bir araştırma yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2016, 13:19YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması