Görevde Yükselme Hakkında Yeni Duyuru

Millî Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünce Bakanlığımız personeli için 01 Eylül 2012 tarihinde 16 (

Görevde Yükselme Hakkında Yeni Duyuru
21 Eylül 2012 Cuma 20:22

 Millî Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünce Bakanlığımız personeli için 01 Eylül 2012 tarihinde 16 (on altı) ilde yapılan Görevde Yükselme Sınavı sonuçları www.meb.gov.tr  internet adresinde yayınlanmıştır. Sınav sonuçlarına ilişkin itirazlar sonuçların yayınlanmasından sonra en geç 5 (Beş) iş günü içerisinde Bakanlığımız Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğüne dilekçe ile yapılacaktır. Adaylar, itiraz başvurularını YEĞİTEK Döner Sermaye İşletmesinin T.C. Ziraat Bankası Şubesi Beşevler/ANKARA, Türkiye Vakıflar Bankası Ankara Merkez Şubesi ve Türkiye Halk Bankası Küçükesat Şubelerinden herhangi birine, “Kurumsal Tahsilat Programı” aracılığı ile 10 TL (On Türk Lirası KDV dâhil) itiraz ücreti yatırarak ekinde banka dekontunun da bulunduğu dilekçe ile yapacak ve dilekçelerde itiraz konusu açıkça belirtilecektir.  

Herhangi bir gecikmeye mahal bırakılmaması amacıyla itiraz dilekçeleri banka dekontu ile birlikte 0 312 585 16 16 numaralı faksa çekilecek, dilekçelerin asılları ve banka dekontunun birer aslı ise en geç 28 Eylül 2012 Cuma günü mesai saati bitimine kadar Bakanlığımız Genel Evrak Birimi’nde olacak şekilde “Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü Mithatpaşa Caddesi No 3 - 06434 Sıhhiye/ANKARA” adresine gönderilecektir. T.C. vatandaşlık numarası,  ad, soyad, imza ve adresin yazılı olmadığı, ekinde banka dekontunun bulunmadığı dilekçeler ile itiraz süresi içinde yapılmayan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Sınav sonuçlarına yapılan itirazlar Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünce değerlendirildikten sonra sonuçlar adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

İlgililere duyurulur.
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.