Erzurum İline Aile Sağlığı Elemanı Alımı Yapılacak..

Erzurum İline Aile Sağlığı Elemanı Alımı Yapılacak..

Erzurum İline Aile Sağlığı Elemanı Alımı Yapılacak..
04 Eylül 2013 Çarşamba 21:05

Erzurum İli Aile Hekimliği Uygulamasında Kamu Görevlisi Olmayan Ebe, Hemşire, Sağlık Memuru ve Acil Tıp Teknisyenleri Aile Sağlığı Elemanı Olarak İstihdam Edilecektir.


Bakanlığımız Temel Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğünün 01.07.2011 tarih ve 22100 sayılı genelgeleri doğrultusunda; ilimiz dâhilinde Aile Sağlığı Elemanı bulunmayan ekli tabloda isimleri belirtilen Aile Hekimliği Birimlerine, açıktan Aile Sağlığı Elemanı alınacaktır.

Boş bulunan Aile Hekimliği Birimlerine açıktan Aile Sağlığı Elemanları için;

1- Türkiye’de mesleğini icra etmeye yetkili; ortaöğretim ve yükseköğretim kurumlarının Ebelik, Hemşirelik, Sağlık Memuru (Toplum Sağlığı), Acil Tıp Teknisyenliği bölümlerinden mezun olanlar başvurabilecektir.
2- Yukarıda belirtilen unvanlarda, Vekil olarak çalışanlar da başvuru yapabilecektir.
3- Başvuru tarihi itibariyle, altı ay öncesine kadar kamu görevlisi olanlar (657 sayılı kanunun 4/A, 4/B, 4924, Sayılı kanun, 399 Sayılı K.H.K. 5393 Sayılı Kanunun 49. Maddesine göre çalışanlar v.b.) başvuramayacaktır.
4- Başvuruda bulunacaklar hazırlayacağı aşağıda belirtilen belgeleri içeren, başvuru dosyasını şahsen Müdürlüğümüz evrak kayıt birimine kayıt ettirerek, Aile Hekimliği Uygulama Birimi’ne elden teslim edecektir. Başvuru mutlaka müracaat sahibi tarafından yapılacaktır.
5- Aile Hekimi olmayan pozisyonlar için 21.07.2011 tarihinde Ek Yerleştirme yapılacak olup; Yer değiştiren ve Yeni atanan Aile Hekimlerini öğrenmek için Müdürlüğümüz Aile Hekimliği Uygulama Birimi’nden bilgi alınacaktır.
6- Posta ve diğer yollarla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.
7- Müracaatlar 03.09.2013 tarihinde başlayacak, 04.10.2013 tarihinde mesai bitiminde sona erecektir.

İlanen duyurulur

Müracaat İçin Gerekli Belgeler

1- T.C Kimlik numarası bulunan geçerli bir kimlik belgesinin onaylı fotokopisi
2- Sağlık Bakanlığınca tescil edilmiş diplomanın noter onaylı sureti
3- Adli sicil ve sabıka kaydı
4- Görevini devamlı yapmasına uygun olabilecek akıl hastalığı bulunmadığına ilişkin sağlık raporu(Tek Tabip raporu yeterli olacaktır.)
5- Aile Sağlığı Olarak sözleşme imzalamak istediğine ve başvuru tarihi itibariyle altı ay öncesine kadar Kamu Görevlisi olarak çalışmadığına dair imzalı dilekçe
6- Dört adet vesikalık fotoğraf
7- Aile Sağlığı Elemanı olmayan Aile Hekimliği Birimlerinde görevli sözleşmeli Aile Hekimlerinden biri tarafından kaşe vurularak imzalanmış, kişi ile çalışmak istediğini açıkça beyan eden imzalı dilekçe.

Boş Pozisyonlar - İndirmek İçin Tıklayınız  Müracaat DilekçesiAnlaşma Formu
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.