Dokuz Eylül Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı

Dokuz Eylül Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı

Dokuz Eylül Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı
27 Kasım 2015 Cuma 22:28

T.C. DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN DUYURULMUŞTUR DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI

Üniversitemiz Rektörlük Sağlık Kültür ve Spor Dairesi'nde, 657 Sayrlı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi, 06/06/1978 tarihli ve 7/15754 Sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan esaslar ile ek ve değişikliklerine göre istihdam edilmek üzere, aşağıda belirtilen Unvanda, KPSS (B) grubu puan sırasına konulmak kaydıyla, sözleşmeli personel alınacaktır.

UNVANI ADEDİ MEZUNİYET

BÜRO PERSONELİI Lisans mezunu olmak - Milli Eğitim Bakanlığından onaylı kurslardan alınmış Bilgisayar İşletmeni sertifikasına sahip olmak (Örgün eğitim yoluyla Zorunlu, ortak, seçmeli bilgisayar dersi alan ve bu hususu Resmi olarak belgeleyen adaylar MEB'den onaylı bilgisayar İşletmeni sertifikasına sahip olarak değerlendirilecektir.)

Başvuruda bulunacakların;

657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde belirtilen şartları taşıması,

Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması gerekmektedir.

2010 yılında yapılmış KPSS sınavından 2010 KPSSP3 sınav sonuç belgesine sahip olması,

Başvuru tarihi itibariyle 33 yaşından gün almamış olması gerekmektedir.

Üniversite Mevzuatına vakıf olmak.

Değerlendirme sıralaması, ilan metninde öz niteliklere ek olarak, Dokuz Eylül Üniversitesi ilgili Kurumlarında en az 4 yıl üst düzey yönetici sekreterliği yapmış olmak.

İsteklilerin; Bu ilanın gazetede yayınlandığı tarihten itibaren 15 gün içinde (mesai sonuna kadar) Üniversitemiz www.deu.edu.tr adresindeki web sayfasında bulunan örnek başvuru dilekçesi, KPSS sonuç belgesi, diploma veya mezuniyet belgesi fotokopisi ve bir fotoğraf ile birlikte. Üniversitemiz Rektörlük Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

Müracaat sonunda adayların beyan ettikleri Kamu Personeli Seçme Sınav Sonuçları ÖSYM Başkanlığından Kurumumuz tarafından teyit edilecektir.

Gerçeğe aykırı beyanda bulunan adayların müracaatları kabul edilmeyecek ve haklarında Genel Hükümlere göre işlem yapılacaktır.

KPSS Puan sıralaması, başvuru süresinin bitiminden itibaren en geç 3 iş günü içinde www.deu.edu.tr adresinde ilan edilecektir. Bu ilanlar tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca adaylara tebligat yapılmayacaktır. Kişilerin göreve başlatılabilmesi için talep edilen belgeler www.deu.edu.tr adresinden duyurulacaktır.

Başarılı olunduğu www.deu.edu.tr adresinde ilan edilen adayların göreve başlatılabilmesi için, talep edilen belgeler ile birlikte açıklanan "Evrak Teslim Tarihi" nde Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlük Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Adres: Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğü Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı Cumhuriyet Bulvarı No: 144 35210 Alsancak/İZMİR Tel: (0 232) 412 16 90 / (0 232) 412 16 91/ (0 232) 412 16 92 www.deu.edu.tr

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.