Doktora 110 Bin Liralık Aşk Tuzağı..

Emekli diş hekimi N.L, internette tanıştığı işadamı rolündeki dolandırıcı S.A.tarafından evlilik vaadiyle 110 bin lira dolandırıldı. Polis eşkalini tespit ettiği dolandırıcıyı arıyor.

Doktora 110 Bin Liralık Aşk Tuzağı..
14 Mart 2014 Cuma 23:04

İn­ter­net do­lan­dı­rı­cı­la­rın son kur­ba­nı İz­mir Ak­hi­sa­r’­da ya­şa­yan emek­li diş he­ki­mi N.L. ol­du. N.L, 4 ay ön­ce in­ter­net­te ta­nış­tı­ğı do­lan­dı­rı­cı S.A.’nın “40 se­ne­dir has­ret kal­dı­ğın mut­lu­lu­ğu ya­şa­ta­ca­ğı­m’ söz­le­ri­ne inan­dı. Do­lan­dı­rı­cı bir sü­re son­ra N.L.’ye se­net­li bor­cu ol­du­ğu­nu ve kı­sa sü­re­de öde­ye­me­me­si ha­lin­de ce­za­evi­ne gi­re­ce­ği­ni söy­le­di ve 110 bin TL borç is­te­di. Pa­ra­yı ve­ren N.L, bir da­ha S.A’­ya ula­şa­ma­dı. Do­lan­dı­rıl­dı­ğı­nı an­la­yan N.L, po­li­se şi­ka­yet­çi ol­du.Po­lis, şim­di her yer­de eş­ka­li­ni be­lir­le­di­ği do­lan­dı­rı­cı­yı arı­yor.
 
AR­KA­DAŞ­LIK Sİ­TE­LE­RİN­DE PU­SU
 
Em­ni­yet yet­ki­li­le­ri bu tür şi­ka­yet­le­rin art­tı­ğını be­lir­te­rek ar­ka­daş bul­ma ve ev­len­dir­me si­te­le­ri­ne kar­şı va­tan­daş­la­rın da­ha bi­linç­li ol­ma­sı­nı is­te­di.
 
Öğretmen ve eczacı kadınlar hedefte
 
Ayrıca yetkililer son dö­nem­de ara­la­rın­da öğ­ret­men ve ec­za­cı­nın da bu­lun­du­ğu çok sa­yı­da ka­dı­nın ben­zer yön­tem­le do­lan­dı­rıl­dı­ğı­nı, düş­tü­ğü du­rum­dan uta­nan ba­zı ka­dın­la­rın da şi­kâ­yet­çi ola­ma­dı­ğı­nı bil­dir­di.
 
CEM KARTAL,  BUGÜN GAZETESİ
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.