Dicle Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı

Dicle Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı

Dicle Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı
27 Kasım 2015 Cuma 15:20

DİCLE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversitemiz bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 Tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslarda yer alan Ek 2. Maddesinin (b) fıkrasına göre Kamu Personeli Seçme Sınavı puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyona sözleşmeli personel alınacaktır. Başvuru koşullarına ilişkin genel şartlar, iş talep formu ve diğer detaylar Üniversitemiz web sayfasında mevcuttur.

ALINACAK SÖZLEŞMELİ PERSONELİN UNVANI ADEDİ NİTELİKLERİ

HEMŞİRE 80 Bu Alanda Lisans Mezunu Olmak

DOKTOR 1 İmmünoloji alanında Doktora yapıyor olmak

FİZYOTERAPİST 1
İlgili Bölüm Lisans Mezunu Olmak

DİYETİSYEN 1
İlgili Bölüm Lisans Mezunu Olmak

ECZACI 2
Eczacılık Fakültesi Mezunu Olmak Eczacı kadrosuna başvuracak adaylarda KPSS sınavına girme koşulu aranmamakladır. Ancak, başvuru sayısı ilan edilen pozisyon sayısından fazla olması halinde kazananlar Rektörlüğümüzce oluşturulacak komisyon tarafından belirlenecektir

UZMAN 1 4 Yıllık Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği mezunu olmak. 1 .Kademe Yardımcı Antrenöı belgesi olmak. Türk Halk Oyunları Yöre Oyunları Öğreticisi Yetiştirme kursu sertifikası bulunmak. Türk Halk Oyunları Kurs Sertifikası olmak. Bir Üniversitede SKS Daire Başkanlığında en az 6 ay çalışmış olduğunu belgelemek.

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.