Bu Kongre Eczacılık Ve İlaç Sektörü Sorunlarına Çözüm Bulacak

"Uluslararası İlaç ve Eczacılık Kongresi" bu yıl 28-30 Kasım 2014 tarihleri arasında İstanbul Haliç

Bu Kongre Eczacılık Ve İlaç Sektörü Sorunlarına Çözüm Bulacak
"Uluslararası İlaç ve Eczacılık Kongresi" bu yıl 28-30 Kasım 2014 tarihleri arasında İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.
Eczacılık ve ilaç sektörünün mücadele ettiği sorunların masaya yatırılacağı kongreye eczacılar, eczacılık öğrencileri ve eczane teknisyenlerinin katılımı bekleniyor. Herhangi bir ücretin alınmayacağı kongre için, www.ivekkongre.com adresinden önceden kayıt yaptırılabilecek.
Eczacılık mesleğinin ve ilaç sektörünün sorunlarına çözüm bulmak amacıyla gerçekleştirilecek kongre hakkında açıklamalarda bulunan İVEK Kongre Genel Sekreteri Yrd. Doç. Dr. Mahmut Tokaç, “Eczacılık ve ilaç sektörü uzun yıllardır çok önemli sorunlarla mücadele etmektedir. Eczacılarımız mesleklerini icra ederken gelecek kaygıları olmadan en iyi ilaç ve eczacılık hizmetini hastalarına sunmak istemektedirler. Kongremizin amacı, serbest, hastane, kamuda çalışan, akademik eczacılarımızı ve eczacılık öğrencilerimizi, ilaç endüstrimizi, bürokratlarımızı bir araya getirerek eczacılık mesleğinin ve ilaç endüstrisinin sorunlarını ve çözüm önerilerini hep birlikte oluşturabilmektir. Aynı zamanda mesleğin geleceği eczacı adaylarımızın bilgi birikimlerini bugünden artırmak, mesleğe sahip çıkmalarını sağlamaktır” dedi.
“TÜRKİYE’NİN İLAÇTA 2023 HEDEFLERİNE ULAŞMASINA KATKI SAĞLAYACAK”

Haberin devamı için TIKLAYINIZ
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER