Akdağ: Çağrı Merkezine 800 Kişi Alacağız

Assistt Rehberlik ve Müşteri Hizmetleri İnsan Kaynakları İstanbul Direktörü Halil Can, Erzurum'da hizmete giren Merkezi Hastane Randevu Sistemi çağrı merkezinin Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın Erzurum'a istihdam ve hizmet anlamında jesti olduğunu söyledi.

Akdağ: Çağrı Merkezine 800 Kişi Alacağız
 Kısa adı KUDAKA olan Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı, WOW Hotel'de Ezurumlu İşadamları Buluşma Toplantısı düzenledi.
Toplantıda konuşma yapan Recep Akdağ, şehirdeki Sağlık Bakanlığı'nın çağrı merkezine 800 yeni eleman alımı yapılacağını da duyururken, "Erzurum'u çok rahat yaşanan, müreffeh bir şehir haline getirmek istiyoruz. Erzurum'a yatırıma gelecek her işadamının memuru olmaya hazırım. " şeklinde konuştu.
Kürsüye en son çıkan Sağlık Bakanı Recep Akdağ da aşıkların yanık bir edayla yaptıkları 'yatırım' çağrısını hatırlattı ve "Erzurum'a yatırıma gelecek her işadamının memuru olmaya hazırım. " diye konuştu. 


AK Parti hükumetleri olarak yaptıkları icraatlardan bahseden Akdağ, ustalık dönemlerine girdiklerini ancak amatör ruhla çalışmaya devam edeceklerini vurguladı. Erzurum'un artık yatırım için cazip bir şehir haline geldiğini, duble yollar sayesinde ulaşımın kolaylaştığını anlattı. "Sansa Deresi'ne yepılan yollar hayal bile edilemezdi. " diyen Akdağ, yeni bir alt yapı yatırımı müjdesi verdi: "Erzurum-İspir arasındaki yolda uzunluğu 5 kilometreyi bulacak bir tünel yapılacak. Şu an ülkemizdeki en uzun tünel 3 kilometre 8 metre. Yani bir rekor kırılacak. Tabi İspir yolunda başka tüneller de yapılacak. Tünellerin toplam uzunluğu 15 kilometreyi bulacak. Yani Erzurum, liman şehri Rize'ye bağlanacak. Yahi 1, 5-2 saate limana ulaşılabilecek. "

Çağrı Merkezi, Sağlık Bakanı Akdağ'ın Erzurum'a İstihdam ve Hizmet Jestidir"
Assistt Rehberlik ve Müşteri Hizmetleri İnsan Kaynakları İstanbul Direktörü Halil Can, Erzurum'da hizmete giren Merkezi Hastane Randevu Sistemi çağrı merkezinin Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın Erzurum'a istihdam ve hizmet anlamında jesti olduğunu söyledi. YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması