Aile Sağlığı Elemanları Boş Kadroları Müdürlüklerin Web Sitesinden Öğrenebilir

Aile Sağlığı Elemanları Boş Kadroları Müdürlüklerin WEB sitesinden öğrenebilir

Aile Sağlığı Elemanları Boş Kadroları Müdürlüklerin Web Sitesinden Öğrenebilir
15 Nisan 2016 Cuma 17:52

Aile Sağlığı olmayan 3 bin aile hekiminin yanında istihdam edilecek personel için İl Sağlık Müdürlükleri web sitelerinden boş kadroları yayınladı. Kadrolara başvuracak personelin öncelikle ilgili aile hekimi ile anlaşması gerekmektedir.

Şuan için açıklama yapan iller

KARABÜK
İZMİR
KARANAN
ESKİŞEHİR
BURSA
ADIYAMAN
KİLİS


Ayrıca;
Vekil ebe – hemşire –sağlık memuru (toplum sağlığı) olarak çalışan kişilerinde başvuruları kabul edilecektir.
Başvuru için iikamet şartı aranmayacak olup ülke genelinden başvuru alınacaktır.
Başvuru tarihi itibariyle üç ay öncesine kadar kamu görevlisi olanlar (657 sayılı kanunun 4/A, 4/B maddesine göre çalışanlar, 4924 sayılı kanun kapsamında çalışanlar, 399 sayılı KHK’ya göre çalışanlar, 5393 sayılı kanunun 49.maddesine göre çalışanlar vb.) başvuramayacaktır.
Başvuru bir dosya ile doğrudan aile sağlığı elemanı olarak sözleşme yapılacak kişi tarafından İl Sağlık Müdürlüğüne yapılacak olup posta veya diğer yollarla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvuru dosyasında kişiye ait ;
T.C Kimlik Numarası bulunan geçerli bir kimlik belgesinin onaylı fotokopisi,
Sağlık Bakanlığınca tescil edilmiş diplomanın noter onaylı sureti,
İlgili makamlarca verilmiş adli sicil ve sabıka kaydını gösterir belge,
Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmadığına ilişkin sağlık raporu,
Aile sağlığı elemanı olarak sözleşme imzalamak istediğine ve başvuru tarihi itibariyle üç ay öncesine kadar kamu görevlisi olarak çalışmadığına dair imzalı dilekçe,
Dört adet vesikalık fotoğraf,
İlimizde görev yapmakta olan sözleşmeli bir aile hekimince imzalanmış, kişi ile çalışmak istendiğini açıkça beyan eden imzalı dilekçe yer alacaktır.

Bolu, Aile Sağlığı Elamanı Alım İlanı
Bolu İli Aile Hekimliği Uygulamasında Kamu Görevlisi Olmayan Ebe, Hemşire, Sağlık Memuru Ve Acil Tıp Teknisyenlerinin Aile Sağlığı Elemanı Olarak İstihdam Edilecektir. İlan Detay ve boş kadrolar için Tıklayınız

Balıkesir, Aile Sağlığı Elamanı Alım İlanı

Sağlık Bakanlığı’nın 01.07.2011 tarih ve 22100 sayılı yazıları ve Kamu Görevlisi Olmayan Aile Sağlığı Elemanı İstihdamı konulu yazı doğrultusunda ilimize 35 adet aile sağlığı elemanı istihdam edilmek üzere pozisyon tahsis edilmiştir.

Gümüşhane, Aile Sağlığı Elamanı Alım İlanı

Gümüşhane İli Aile Hekimliği Uygulamasında Kamu Görevlisi Olmayan Ebe, Hemşire, Sağlık Memuru Ve Acil Tıp Teknisyenlerinin Aile Sağlığı Elemanı Olarak İstihdam Edilecektir.

Kırıkkale, Aile Sağlığı Elamanı Alım İlanı

Aile Sağlığı Elemanı olarak istihdam edilmek üzere; kamu görevlisi olmayan ebe, hemşire, sağlık memuru (toplum sağlığı), ilk ve acil yardım teknisyeni ile vekil ebe-hemşirelerden ekte ilan edilen aile hekimliği birimlerine personel alınacaktır.

İzmir, Aile Sağlığı Elamanı Alım İlanı

Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğünün 01/07/2011 tarih ve 22100 sayılı yazıları üzerine; Bakanlığımızca 5258 sayılı Aile Hekimliği Pilot Uygulaması Hakkında Kanunun 3. Maddesinin 2. Fıkrasına istinaden Maliye Bakanlığının 01/06/201...

Adana – Vekil Ebe Hemşire Alım İlanı

Sağlık Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü’nün 13.09.2006 tarih ve 158632 sayılı yazıları ve Sağlık Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü’nün 18.09.2006 tarih ve 162369 sayılı yazıları ile Maliye Bakanlığı tarafından vize edilerek İlimiz e...

Bursa, Aile Sağlığı Elamanı Alım İlanı

Aile Sağlığı Elemanı olarak istihdam edilmek üzere; kamu görevlisi olmayan ebe, hemşire, sağlık memuru (toplum sağlığı), ilk ve acil yardım teknisyeni ile vekil ebe-hemşirelerden ekte ilan edilen aile hekimliği birimlerine personel alınacaktır.

Eskişehir, Aile Sağlığı Elamanı Alım İlanı

Eskişehir İli Aile Hekimliği Uygulamasında Kamu Görevlisi Olmayan Ebe, Hemşire, Sağlık Memuru Ve Acil Tıp Teknisyenlerinin Aile Sağlığı Elemanı Olarak İstihdam Edilecektir.

Aile Sağlığı Elemanı Nedir?

Kırıkkale Üniversitesi Sağlık Personeli Alım İlanı

Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Bünyesine sağlık personeli alınacaktır.

Diyarbakır Müze Müd. Koor. Merkezi Geçici Aşçi Alım İlanı

Meslek: Açık Vasıflı işçi Sayısı: 12 kişi Arkeolog. BAŞVURU :

Yalınyazı Belediyesi Geçici İş Makineleri Operatörü Alım İlanı

YALINYAZI BELEDİYE BAŞKANLIĞI Son Başvuru Tarihi : 14 Temmuz 2011 Yayınlanma Tarihi : 05 Temmuz 2011

Kkk 1. Orduevi Kalaender Orduevi Aşçı Alım İlanı

T.C. KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI 1'İNCİ ORDUEVİ KALENDER ORDUEVİ MÜD Son Başvuru Tarihi : 14 Temmuz 2011 Yayınlanma Tarihi : 05 Temmuz 2011

3 Bin Kamu Görevlisi Olmayan Aile Sağlığı Elemanı Alınacak

Selçuk Üniversitesi Öğretim Elemanı Alım İlanı

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER

Maliye Bakanlığı İç Denetçi Aday Belirleme Sınav İlanı

Değerlendirme sırasında yalnız doğru cevaplar göz önünde bulundurulacak, yanlış cevaplar dikkate alınmayacaktır.

Osb'lere 100 Bin Personel Alınacak

İki ay önce başlatılan 'bedelsiz arazi tahsisi' uygulaması müteşebbislerin yatırım potansiyelini ortaya çıkardı. Organize Sanayi Bölgeleri (OSB) Derneği Başkanı Hüseyin Kutsi Tuncay, 11 bin 500 yeni bedelsiz tahsis başvurusu aldıklarını söyledi.

Ayakkabı Sektörünün 3 Bin Eleman İhtiyacı Var

Ayakkabı sektörünün 3 bin eleman ihtiyacı var
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.