Aile Sağ.elemanı Alınacak Hekimlerin Listesi

Aile Sağ.Elemanı Alınacak Hekimlerin Listesi

Aile Sağ.elemanı Alınacak Hekimlerin Listesi
 Sağlık Bakanlığı kamu görevlisi olmayan aile sağlığı elemanı olarak istihdam edilecek personel alacak. Bu bağlamada hangi ilde hangi doktorun personel alacağı il sağlık müdürlükleri web siteleri ile bakanlığın web sitesinden duyurulmuştur. Aşağıda bakanlığa bilgi veren bazı illerin listesi mevcutturBolu İli Aile Hekimliği Uygulamasında Kamu Görevlisi Olmayan Ebe, Hemşire, Sağlık Memuru Ve Acil Tıp Teknisyenlerinin Aile Sağlığı Elemanı Olarak İstihdam Edilecektir.

Biyomedikal Mühendisi

Sivas İli Aile Hekimliği Uygulamasında Kamu Görevlisi Olmayan Ebe, Hemşire, Sağlık Memuru Ve Acil Tıp Teknisyenlerinin Aile Sağlığı Elemanı Olarak İstihdam Edilecektir.

2011 _2 Dönemi il Özel İdarelerine Aktarılan Ödeneklere İlişkin Rapor

Kilis İli Aile Hekimliği Uygulamasında Kamu Görevlisi Olmayan Ebe, Hemşire, Sağlık Memuru Ve Acil Tıp Teknisyenlerinin Aile Sağlığı Elemanı Olarak İstihdam Edilecektir.

Iğdır İli Aile Hekimliği Uygulamasında Ek Yerleştime Yapılacaktır.

SSK dan devir alınan sağlık tesisleri hakkında duyuru

Adıyaman İli Aile Hekimliği Uygulamasında Kamu Görevlisi Olmayan Ebe, Hemşire, Sağlık Memuru Ve Acil Tıp Teknisyenlerinin Aile Sağlığı Elemanı Olarak İstihdam Edilecektir.

Eskişehir İli Aile Hekimliği Uygulamasında Kamu Görevlisi Olmayan Ebe, Hemşire, Sağlık Memuru Ve Acil Tıp Teknisyenlerinin Aile Sağlığı Elemanı Olarak İstihdam Edilecektir.

Bakanlığımıza Bağlı I. II. III. Basamak Sağlık Kurumlarına Ait SGK Ödenekleri ile Yeşilkart Eczane,Optik Ödenekleri Tahsis Edilmiştir.

Tutuklu hükümlü ve adli vaka ödenekleri

Kocaeli İli Aile Hekimliği Uygulamasında Ek Yerleştime Yapılacaktır.

Düzce İli Aile Hekimliği Uygulamasında Ek Yerleştime Yapılacaktır.

hemşirelik hizmetleri

Danışman Alımı

"Yetiştirilmek Amacıyla Yurtdışına Gönderilecek Devlet Memurları Hakkındaki Yönetmelik" Çerçevesinde Mülakata Çağrılmaları Uygun Görülen Adaylar (5 Temmuz 2011)

Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yataklı tedavi kurumlarına gönderilen ödenekler (06.01 Kalemi) Mamul Mal Alımları (Makine-Teçhizat) Hakkında Duyuru Yayınlanmıştır.

Tüm Kurumlarımızın Dikkatine! (Performans Yönetim Bilgi Sistemi Web Servisi Uygulaması)

Kurumlarımızda Yer alan Ticari Alanların Kiraya Verilmesi

Gaziantep İli Aile Hekimliği Uygulamasında Ek Yerleştime Yapılacaktır.
Tokat İli Aile Hekimliği Uygulamasında Kamu Görevlisi Olmayan Ebe, Hemşire, Sağlık Memuru Ve Acil Tıp Teknisyenlerinin Aile Sağlığı Elemanı Olarak İstihdam Edilecektir.

Hakkari İli Aile Hekimliği Uygulamasında Kamu Görevlisi Olmayan Ebe, Hemşire, Sağlık Memuru Ve Acil Tıp Teknisyenlerinin Aile Sağlığı Elemanı Olarak İstihdam Edilecektir.

Isparta İli Aile Hekimliği Uygulamasında Kamu Görevlisi Olmayan Ebe, Hemşire, Sağlık Memuru Ve Acil Tıp Teknisyenlerinin Aile Sağlığı Elemanı Olarak İstihdam Edilecektir.

Manisa İli Aile Hekimliği Uygulamasında Ek Yerleştime Yapılacaktır.

Tekirdağ İli Aile Hekimliği Uygulamasında Kamu Görevlisi Olmayan Ebe, Hemşire, Sağlık Memuru Ve Acil Tıp Teknisyenlerinin Aile Sağlığı Elemanı Olarak İstihdam Edilecektir.

Kayseri İli Aile Hekimliği Uygulamasında Kamu Görevlisi Olmayan Ebe, Hemşire, Sağlık Memuru Ve Acil Tıp Teknisyenlerinin Aile Sağlığı Elemanı Olarak İstihdam Edilecektir.

Konya İli Aile Hekimliği Uygulamasında Kamu Görevlisi Olmayan Ebe, Hemşire, Sağlık Memuru Ve Acil Tıp Teknisyenlerinin Aile Sağlığı Elemanı Olarak İstihdam Edilecektir.

Sivas İli Aile Hekimliği Uygulamasında Kamu Görevlisi Olmayan Ebe, Hemşire, Sağlık Memuru Ve Acil Tıp Teknisyenlerinin Aile Sağlığı Elemanı Olarak İstihdam Edilecektir.

Bitlis İli Aile Hekimliği Uygulamasında Kamu Görevlisi Olmayan Ebe, Hemşire, Sağlık Memuru Ve Acil Tıp Teknisyenlerinin Aile Sağlığı Elemanı Olarak İstihdam Edilecektir.

Bingöl İli Aile Hekimliği Uygulamasında Kamu Görevlisi Olmayan Ebe, Hemşire, Sağlık Memuru Ve Acil Tıp Teknisyenlerinin Aile Sağlığı Elemanı Olarak İstihdam Edilecektir.

"Performans, Kalite ve Hasta Güvenliği Ajansı" 8. sayısı yayımlandı!

Diyarbakır İli Aile Hekimliği Uygulamasında Kamu Görevlisi Olmayan Ebe, Hemşire, Sağlık Memuru Ve Acil Tıp Teknisyenlerinin Aile Sağlığı Elemanı Olarak İstihdam Edilecektir.

Muş İli Aile Hekimliği Uygulamasında Kamu Görevlisi Olmayan Ebe, Hemşire, Sağlık Memuru Ve Acil Tıp Teknisyenlerinin Aile Sağlığı Elemanı Olarak İstihdam Edilecektir.

Karaman İli Aile Hekimliği Uygulamasında Ek Yerleştime Yapılacaktır.

Nevşehir İli Aile Hekimliği Uygulamasında Kamu Görevlisi Olmayan Ebe, Hemşire, Sağlık Memuru Ve Acil Tıp Teknisyenlerinin Aile Sağlığı Elemanı Olarak İstihdam Edilecektir.

Aksaray İli Aile Hekimliği Uygulamasında Kamu Görevlisi Olmayan Ebe, Hemşire, Sağlık Memuru Ve Acil Tıp Teknisyenlerinin Aile Sağlığı Elemanı Olarak İstihdam Edilecektir.

Niğde İli Aile Hekimliği Uygulamasında Kamu Görevlisi Olmayan Ebe, Hemşire, Sağlık Memuru Ve Acil Tıp Teknisyenlerinin Aile Sağlığı Elemanı Olarak İstihdam Edilecektir.

Kastamonu İli Aile Hekimliği Uygulamasında Kamu Görevlisi Olmayan Ebe, Hemşire, Sağlık Memuru Ve Acil Tıp Teknisyenlerinin Aile Sağlığı Elemanı Olarak İstihdam Edilecektir.

Kırklareli İli Aile Hekimliği Uygulamasında Kamu Görevlisi Olmayan Ebe, Hemşire, Sağlık Memuru Ve Acil Tıp Teknisyenlerinin Aile Sağlığı Elemanı Olarak İstihdam Edilecektir.

Gümüşhane İli Aile Hekimliği Uygulamasında Kamu Görevlisi Olmayan Ebe, Hemşire, Sağlık Memuru Ve Acil Tıp Teknisyenlerinin Aile Sağlığı Elemanı Olarak İstihdam Edilecektir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması