Adıyaman'da Promosyon Sevinci

Kişi başı 1000 tl

Adıyaman'da Promosyon Sevinci
23 Şubat 2012 Perşembe 14:11

Adıyaman Sağlık Müdürlüğü il ve ilçelerdeki 1. Basamak sağlık kuruluşlarında çalışanların banka promosyon sözleşmesi yenilendi. Buralarda çalışan sağlık çalışanlarımız 3 yıllık bir sözleşme ile ihaleyi kazanan Halk Bankası ile sözleşme yapılarak, kişi başı 1.000 TL’lik bir promosyon ödemesi yapıldı.  
 
Bu kapsamda Sağlık Müdürlüğünün il merkezinde ve İlçe Toplum sağlığı Merkezinde çalışan sağlık personelinin promosyon anlaşması için İl Sağlık Müdürü Dr.Mehmet Emin TAŞ, Sağlık Müdür Yardımcısı Dr.Nurettin KARAKAYALI ve yine genelge gereği yetkili sendika olarak Sağlık Sen İl Başkanı Abdulkadir BOZAN’dan oluşan bir komisyon kurulmuş, il merkezindeki tüm bankalara teklif gönderilmiştir.
Bunun neticesinde 8 banka komisyona teklif vermiş, bu teklifler yetersiz görüldüğünden dolayı, bu bankalara açık arttırma ile teklif vermeleri için davetiye gönderilmiş ve en son 44. Turda Halkbank Adıyaman Şubesi 1.174.000 Tl ile en yüksek teklifi vermiş, sonucunda 3 yıllık ve kişi başı 1.000 TL ile en yüksek teklifi veren Halkbank’la anlaşma sağlanmıştır. Paranın tüm çalışanlara eşit olarak tek seferde ödenmesine komisyonca oybirliğiyle karar verilmiştir.

Komisyonca yapılan itinalı çalışma ile Sağlık çalışanlarımız için mümkün en yüksek rakamın ödenebilmesi için azami gayret gösterilmiş ve sonucunda bu başarı sağlanmıştır. Tüm sağlık çalışanlarımıza bu müjdeyi vermek isteriz. Emsal il ve kurumlarda yapılan anlaşmalar göz önünde bulundurulduğunda bunun gerçekten büyük bir başarı olduğu açıkça görülecektir. Bu süreçte ve sonucun bu şekilde gerçekleşmesinde gösterdiği gayret ve olumlu katkılarından dolayı İl Sağlık Müdürümüz Dr.Mehmet Emin TAŞ, Dr.Nurettin KARAKAYALI ve Halkbankası Adıyaman Şubesi yetkililerine, çalışanlarımız adına çok teşekkür ediyoruz.
Sağlık yönetici ve diğer tüm idarecilerinin, çalışanlarını önemseyip gözetmeleri,  kurumdaki iş ortamının ve çalışmalarının verimli ve çok faydalı olmasına vesile olacağını mutlaka göz önünde bulundurmalarını çok önemsiyoruz. Böyle olumlu anlayışların yönetimde daima hakim olmasını ve promosyonun tüm çalışanlarımıza hayırlı olmasını diliyoruz.
23.02.2012
        Abdulkadir BOZAN
     Sağlık Sen Şube Başkanı
 
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.