Adana Sağlık Müdürlüğü İl İçi Tayin

adana sağlık müdürlüğü il içi tayin

Adana Sağlık Müdürlüğü İl İçi Tayin
19 Mayıs 2015 Salı 13:34

2015 MAYIS DÖNEMİ ATAMA VE NAKİL KURA BAŞVURULARI
 
26/03/2013 tarih ve 28599 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan, Sağlık Bakanlığı Atama ve Nakil Yönetmeliğinin değişik 16 ncı maddesine dayanılarak hazırlanan, Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğünün 24/03/2015 tarih ve 4206 sayılı, " Sağlık Personelinin İl İçi Yer Değişikliğinin Usul ve Esaslarına Dair Yönerge" gereğince;
 
Atama dönemleri; Mayıs ve Kasım ayları olup, Mayıs dönemi atamaları için Nisan ayında, Kasım dönemi atamaları için Ekim ayında müracaat edilir.
 
Personel Dağılım Cetveli esas alınarak, açık olan ve ihtiyaç duyulan kadrolar, her müracaat döneminde Müdürlüğümüzce, http://www.adanahsm.gov.tr internet adresinde ilan edilecektir.
 
Komisyon kararıyla ilan edilen Münhal Kadroların yer aldığı Listeden En çok 5 ( beş ) tercih yapılabilecektir. Bu Listede yer almayan yerler tercih formunda belirtilirse “GEÇERSİZ TERCİH” kabul edilecektir.
 
Hizmet puan esasına göre atama işlemleri yapılacak olup, aynı birimin aynı puana sahip birden fazla personel tarafından tercih edilmesi durumunda tercih sıralamasına göre, tercih sıralamasının aynı olması durumunda hizmet yılı fazla olan, hizmet yılı aynı olması durumunda, mezuniyet durumu (Diploma Notu, Diploma tarihi vb.) değerlendirilecektir.
 
Müdürlüğümüz, Toplum Sağlığı Merkezleri, bağlı Birimler ve Sağlık Evleri 2015 yılı Mayıs dönemi için, İl İçi Atama yapılması uygun görülerek kuraya konulan münhal yerler listesi ekte çıkarılmış olup, söz konusu kura için başvurular, 24/04/2015 tarihinde başlayıp, 04.05.2015 tarihi mesai bitiminde sona erecektir.
 
Sağlık Evi tercihinde;
Seyhan, Yüreğir, Sarıçam, Çukurova, Kozan ilçelerinde bulunan personel tüm ilçelerdeki sağlık evlerine başvuruda bulunabilir.
Yukarıdaki İlçeler dışında tercihte bulunan personel kadrosunun bulunduğu ilçe sınırları içerisinde bulunan Sağlık Evlerine tercih yapabilecektir.  
 
Başvurular personelin çalıştığı kurum amirince onaylatılarak, başvuru evraklarını elden veya Kurum amirliği tarafından hazırlanarak onaylanan başvuru listesinin, görevlendirilecek personel aracılığı ile 04.05.2015 tarihine kadar Müdürlüğümüz Evrak Kayıt Birimine teslim edilmesi gerekmektedir. Müracaat evrakları Müdürlüğümüz Evrak Kayıt Birimine 04.05.2015 tarihi mesai bitiminden sonra (17:00) giriş yapan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.
 
Ayrıca; başvuru yapacak personelin, başvuru formlarının ekine, Sağlık Bakanlığınca Personel Bilgi Sistemi üzerinden alınmış, en son güncellenmiş, 01.01.2015 tarihinde hesaplanan Hizmet Puan dökümünü gösterir ekran çıktılarını da (Hizmet Puanıma İtirazım Yoktur ibaresi ve imzası olması kaydıyla) mutlak suretle eklemeleri gerekmektedir.
Askerde olan ve ücretsiz izinli personelin, müracaatları kabul edilmeyecektir.
 
Ancak Aile Sağlığı Elemanı olarak sözleşme imzalayan personelin müracaatları kabul edilecektir.
 
2015 Yılı Mayıs Dönem tayini için başvuruda bulunan personelin müracaat evrakları 11.05.2015 – 18.05.2014 tarihleri arasında İl İçi Dönem Tayini Atama Nakil Komisyonu tarafından incelenerek değerlendirilecektir.
 
Yukarıda belirtilen  şekilde müracaat edenlerin yerleştirme işlemleri; tercihleri ve hizmet  puanları doğrultusunda ilan edilen yerlere 25.05.2014 tarihinde yerleştirme yapılacak olup sonuçlar http://www.adanahsm.gov.tr internet adresinden ilan edilecektir. 24.04.2014
  
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.