Acil'de Kaybolan Hastadan Hiçbir Haber Yok!

Karşıyaka Devlet Hastanesi'nin acil servisinden habersizce çıkarak kaybolan hasta 20 gündür bulunamadı

Acil'de Kaybolan Hastadan Hiçbir Haber Yok!
Karşıyaka Devlet Hastanesi'nin acil servisinden habersizce çıkarak kaybolan hasta 20 gündür bulunamadı.155 Polis İmdat hattına gelen yüzün üzerinde ihbar boş çıktı - Kayıp hasta Anşe Bilir'in kızı Pınar Bilir, "En son Menemen çıkışında görülmüş. Köşe bucak arıyoruz, fotoğraflarını yapıştırıyoruz"

İzmir'de ambulansla getirildiği Karşıyaka Devlet Hastanesinden ayrıldıktan sonra kaybolduğu bildirilen kadın hasta henüz bulunamadı.
70 yaşındaki Anşe Bilir'in kızı Pınar Bilir, ambulansla kaldırıldığı hastaneden ayrıldıktan sonra  bir daha haber alınamayan annesini, geçtiğini tahmin ettiği güzergahlardaki iş yerlerini tek tek gezerek aramayı sürdürüyor.
Bilir, gazetecilere yaptığı açıklamada annesinin son görüntülerine İzmir-Çanakkale yolu üzerinde bulunan Buruncuk mevkisinde bir işyerinin güvenlik kameralarında rastladıklarını, buradan sonra bir iz bulamadığını söyledi.
Aradan geçen 20 güne rağmen annesinin hala bulunamamasını anlayamadığını belirten Bilir, "Şu an Aliağa'ya gidiyoruz. Yenişakran mahallesinde de annemin afiş olarak hazırladığımız fotoğraflarını yapıştıracağız. En son Menemen çıkışında Buruncuk mevkisine varmadan yol üzerinde görünmüş kamera kayıtları da var" diye konuştu.
Remzi Bilir de eşinin fotoğraflarını Menemen-Aliağa arasında tüm noktalara astıklarını, sağ salim bulunabilmesi için görenlerin duyarlılık göstermesini beklediklerini dile getirdi. Haberin devamı için tıklayınız
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER