Acil Bakım Ve Yoğun Bakım Hemşireliği Kursu Duyurusu

Acil Bakım Hemşireliği Kursu

Acil Bakım Ve Yoğun Bakım Hemşireliği Kursu Duyurusu
12 Aralık 2011 Pazartesi 23:21

T.C
SAĞLIK BAKANLIĞI
Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğü

Sayı : B.10.0.THG.0.84.00.02-216.99/        
12.12.2011                        
49620
Konu : Acil Bakım Hemşireliği Kursu
…………………….. VALİLİĞİNE 
(İl Sağlık Müdürlüğü)
Yataklı tedavi kurumları acil bakım ünitelerinde çalışan hemşirelerin sertifikalandırılması amacıyla Bakanlığımızca dönemler halinde yürütülen Acil Bakım Hemşireliği Kursunun 2012 yılı 1. dönemi 02 Ocak – 03 Şubat 2012 tarihleri arasında Ankara, Antalya, İstanbul, İzmir ve Konya olmak üzere beş ilimizde uygulanacaktır.
Bu kapsamda, ilinizde bulunan tüm yataklı tedavi kurumlarına gerekli duyurunun yapılması, eğitime katılmak isteyenlerce doldurulan başvuru formlarının (Müdürlüğünüz tarafından hazırlanacak olan başvuru formu) Müdürlüğünüzce kabul edilmesi, gelen başvuru formlarının Müdürlüğünüzce muhafaza edilmesi ve uygun olan başvuruların 12 – 26 Aralık 2011 tarihleri arasında ÇKYS ekranına işlenmesi hususunda;
Bilgilerinizi ve gereğini rica ederim.

Uzm. Dr. Orhan KOÇ
Bakan a.
Genel Müdür Yardımcısı V.

DAĞITIM:
81 İl Valiliğine
-------------

T.C

SAĞLIK BAKANLIĞI

Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğü

 

Sayı     : B.10.0.THG.0.84.00.02-216.99/          12.12.2011                   49621

Konu   : Yoğun Bakım Hemşireliği Kursu

 

 

 

 

…………………….. VALİLİĞİNE

(İl Sağlık Müdürlüğü)

Yataklı tedavi kurumları yoğun bakım ünitelerinde çalışan hemşirelerin sertifikalandırılması amacıyla Bakanlığımızca dönemler halinde yürütülen Yoğun Bakım Hemşireliği Kursunun 2011 yılı 1. dönemi 26 Aralık – 17 Şubat 2012 tarihleri arasında Ankara, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Eskişehir, Erzurum, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Samsun, Malatya, Mersin, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa ve Edirne olmak üzere on dokuz ilimizde uygulanacaktır.

Bu kapsamda, ilinizde bulunan tüm yataklı tedavi kurumlarına gerekli duyurunun yapılması, eğitime katılmak isteyenlerce doldurulan başvuru formlarının (Müdürlüğünüz tarafından hazırlanacak olan başvuru formu) Müdürlüğünüzce kabul edilmesi, gelen başvuru formlarının Müdürlüğünüzce muhafaza edilmesi ve uygun olan başvuruların 12 - 20 Aralık 2011 tarihleri arasında ÇKYS ekranına işlenmesi hususunda;

       Bilgilerinizi ve gereğini rica ederim.


 

 

 

DAĞITIM:

81 İl Valiliğine

 

 

 

 
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.