ABD hukuku katletti!

Başbakan Binali Yıldırım AK Parti 6. Nevşehir Olağan İl Kongresi'nde konuşuyor. Yıldırım ABD'deki Hakan Atilla davasını kastederek 'Bize

ABD hukuku katletti!

Yıldırım'ın konuşmasında öne çıkan başlıklar şöyle:

Başbakan Yıldırım'dan ABD'ye: Bize hukuk dersi vermeye çalışanlar hukuku katletti

ABD'deki dava aracılıyla bize hukuk dersi verenler hukuku katletmiştir. Ülkemize ve komşularımıza yönelik tüm oyunları bozacağız. 

Kılıçdaroğlu sabırsızlanıyor, diyor ki gelini şu yerel seçimleri öne alalım. 15 senedir yenile yenile yenilgiye doymadın mı? 14 ay var, biraz daha oyalan. 14 ay sonra Kılıçdaroğlu'na bir ders verecek misiniz?'YARGIÇLAR FETO'NUN ESİRİ OLMUŞ'

ABD'de bir dava görülüyor. Evlere şenlik bir dava. FETO'cuların esiri olmuş yargıçların verdiği kararlarla bir dava görülüyor. Önüne kim geliyorsa suçla senin hayatın garanti diyorlar. Somut bir delil olmasa da siz suçlamaktan çekinmeyin.. bunun adı da bağımsız yargı oluyor. Bize hukuk dersi vermeye çalışanlar bu davada hukuku katletmişlerdir. Türkiye büyük bir ülke, bir hukuk devleti. Hiç kimse ayak oyunlarıyla tezgahlarla bu ülkeyi dize getiremez, geleceğine asla zarar veremez. Aynı oldu bittiyi Kudüs'te yapmaya çalıştılar. Kimse Türkiye'yi ayak oyunuyla dize getiremez.

'YALANDA STANDARDI ÇÖKERTTİ'

Kemal Bey yine inciler döktürmüş. Başbakan dedi ki, kamyoncular hayatından memnun. Memnunsanız gidin oy verin diyor. Kılıçdaroğlu şunu aklına koy, vatandaşın derdi bizim derdimizdir. Kamyoncuların derdiyle ilgilenmek istiyorsan git onlara de ki, Elmadağ rampaları eskiden nasıldı şimdi nasıl? İstanbul'dan Afyon'a kaç saatte gidiyordunuz şimdi kaç saatte gidiyorsunuz? Kılıçdaroğlu, her gün bir şey yumurtluyor. Artık yalanda da standardı çökertti. Eğer millet buna itibar etseydi 15 senedir yerinde sayıyor.

Kaynak: AA
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması