3713 Sayılı Terörle Mücadele Kanunu Kapsamında Kurumumuza Yerleşen Adaylar Hakkında

3713 sayılı Terörle Mücadele Kanunu uyarınca terör eylemleri nedeniyle şehit veya malul olanların yakınlarından ve çalışabilecek durumdaki malullerden Devlet Personel Başkanlığı tarafından 17/03/2015 tarihinde çekilen kura sonucunda Kurumumuz emrine atanması uygun görülenler aşağıda belirtilen belgeleri ivedilikle Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Personel ve Yönetici Atama Birimi Sağlık Mah. Adnan Saygun Cad. No:55 A Blok 2. Kat Sıhhiye/ANKARA adresine kargo, APS ya da elden teslim etmeleri gerekmektedir.

3713 Sayılı Terörle Mücadele Kanunu Kapsamında Kurumumuza Yerleşen Adaylar Hakkında
24 Mart 2015 Salı 08:47

BELGELER:

1. İnternet adresimizde yayınlanan açıktan atama başvuru formunun (EK-1) tüm kısımlarının eksiksiz olarak doldurulmuş aslı ( tükenmez ya da dolma kalemle ve silinti, kazıntı olmayan veya bilgisayarda doldurulmuş olması gerekmektedir )

2.657 Sayılı Devlet Memurları Kanunun 48. Maddesi gereğince, atamaya esas teşkil etmek üzere, Devlet Memuru olmasına engel olabilecek akıl ve ruh hastalığı bulunmadığına dair sağlık raporu (tek hekim raporu da geçerli)

3. a) Yerleştiği unvanın gerektirdiği öğrenim durumunu gösterir diploma sureti

b) Diplomalarının düzenlenmemiş olması halinde ilgili kurumlarca verilen ve daha sonra diploma veya örneğiyle değiştirilebilen geçici mezuniyet belgesinin aslı

c) Diplomasını kaybedenler için mezun olduğu okuldan alacağı zayi belgesinin aslı

d) Eğitimini yurt dışında tamamlayanlardan diplomalarının denkliği, Milli Eğitim Bakanlığı veya Yükseköğretim Kurulu tarafından onaylananların denklik belgesinin aslı

Yukarıda belirtilen eğitim durumunu gösterir belgelerin noter onaylı sureti veya belgelerin aslı ile birlikte İl Halk Sağlığı Müdürlüğüne diplomalarının arkalı önlü fotokopilerini getirmeleri halinde İl Halk Sağlığı Müdür Yardımcısı veya Şube Müdürü tarafından “ASLI GÖRÜLMÜŞTÜR” şeklinde onaylanarak aslı geri verilecektir. Tasdikname kabul edilmeyecek olup, adayın en son bitirdiği okuldan diploma bilgilerini içeren tarih-sayılı okul müdürü tarafından kaşeli ve imzalı resmi yazı teslim etmeleri gerekmektedir.

4.2 (iki) adet fotoğraf (4,5 x 6 cm ebadında ve fotoğrafların arkasına ad, soyadı yazılmış olacak),

5.  Mal Bildirim Beyannamesi (EK-2) (ilgili alanları doldurulmuş ve imzalanmış) aslı,Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.