3.sağlık Yönetimi Kongresi

Sayın Davetli; Sağlıkta kaliteli, ölçülebilir ve güvenilir hizmet sunumunun bir tercih değil zorunluluk olduğu ve standartları yakalayan YÖNETİM anlayışlarının yaşam hakkı bulduğu bir süreçten geçiyoruz.

3.sağlık Yönetimi Kongresi
14 Mart 2015 Cumartesi 17:57

Sağlık hizmetlerinde kalite, akreditasyon, risk ve performans yönetimi gibi her geçen gün önemi artan bu konu başlıkları, ülkemizde de sağlık hizmeti sunumunun özel sektöre açılması, kamu hastanelerinin özerkleşmesi ile ön plana çıkmaya başlamıştır.

Taraflarını ve ilgililerini çepeçevre kuşatan bir değişime birlikte tanıklık ediyor, ülkemizde de sağlık sunumunun çağın gereklerine uygun dönüşmesinde hepimize önemli ödevler düştüğüne inanıyoruz.

Bizler Sağlık-Der olarak ülkemizin sağlık alanında gerçekleştirdiği çalışma ve reformlara destek olmak amacıyla, Sağlık Bakanlığı ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığımızın destekleriyle 13-16 Nisan 2015 tarihleri arasında Ankara Rixos Otel’de 3.Sağlık Yönetimi Kongresi’ni düzenliyoruz.

Kongrede sağlık sektöründe YÖNETİM boyutu, hasta güvenliği, akreditasyon, bilgi yönetimi ve bilgi teknolojileri gibi konular işlenecek olup; kongre Sağlık Bakanlığı ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı üst düzey yetkilileri başta olmak üzere akademik çevreden, kamu ve özel sektör uygulayıcılarından, yurt içinden ve yurt dışından bilim adamları ve uzmanların katılımıyla gerçekleştirilecektir.

Deneyimlerimizi arttırmak, aktüel gelişmelerden haberdar olmak ve yönetim vizyonumuzu geliştirmek için Yeni Türkiye’nin Sağlık Vizyonu’nun tartışılacağı Kongremize yakın ilginizi bekliyoruz.

Göstereceğiniz ilgi ve destek, 2023 vizyonunu hayata geçirmeyi hedefleyen Ülkemizin, Yeni Türkiye, Güçlü Türkiye yolunda önümüzdeki yıllarda sağlık alanında gerçekleştireceği atılımlara katkı sağlayacaktır.

Şimdiden kongremize hoş geldiniz diyor, saygılarımızı sunuyoruz.


 
Prof. Dr. Eyüp GÜMÜŞ                             
T.C. Sağlık Bakanlığı Müsteşarı
Kongre Başkanı
Prof. Dr. Özkan ÜNAL
Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Başkanı
Kongre Başkan
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.