2015 Yılı Ocak Dönemi Diyaliz Eğitim Planlaması

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü

2015 Yılı Ocak Dönemi Diyaliz Eğitim Planlaması
27 Aralık 2014 Cumartesi 15:43

 T.C.
SAĞLIK BAKANLIĞI
Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü

Sayı : 56733164/799
Konu : Diyaliz Eğitimi Hk.

GENEL MÜDÜRLÜK MAKAMINA

Diyaliz Merkezleri Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre diyaliz merkezlerinin faaliyet gösterebilmesi için ile diyaliz eğitimi almış bir sorumlu uzman tabip, pratisyen tabip, hemşire ve acil tıp teknisyen ile hizmet vermesi gerekmektedir.

İl Sağlık Müdürlükleri kanalı ile gönderilmiş olan eğitim başvuruları Genel Müdürlüğümüzce değerlendirilerek, Diyaliz Eğitim Merkezlerinin 2015 yılı 1 inci eğitim dönemi için Bakanlığımıza bildirmiş oldukları kontenjanlar dahilinde ekli listede isimleri bulunan personelin eğitime katılması planlanmıştır.

Makamınızca da uygun görüldüğü takdirde ekli listede isimleri ve eğitim görecekleri merkezler belirtilen sağlık personelinin 05.01.2015 tarihi itibariyle eğitime başlamaları; 23.01.2015 tarihine kadar mazeretsiz olarak eğitime başlamayan personelin eğitim planlamasının iptal edilmesi, Bakanlığımıza bağlı kurumlarda görev yapan personele ait tahakkuk edecek yolluk ve yevmiyelerin kurumlarınca karşılanması hususlarını tensiplerinize arz ederim.

Dr. Murat ÖZTÜRK
Daire Başkanı V.

Uygun görüşle arz ederim.
…/…/2014

Uzm. Dr. Arif KAPUAĞASI
Genel Müdür Yardımcısı V.

O L U R
…/…/2014

Prof. Dr. Doğan ÜNAL
Genel Müdür V.

EK : Liste ( 6 sayfa)

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.