2013 Yılı Unvan Değişikliği Kurası

2013 YILI UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ KURA TAKVİMİ (UZMAN TABİP VE UZMAN (TUTG) ATANACAKLAR İÇİN)

2013 Yılı Unvan Değişikliği Kurası
24 Ekim 2013 Perşembe 13:50

 2013 YILI UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ KURASI
(UZMAN TABİP VE UZMAN (TUTG) ATANACAKLAR İÇİN)
 
Bakanlığımız eğitim araştırma hastanelerinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun    4 üncü maddesinin (A) bendine göre asistan olarak görev yapanlardan (3359 Sayılı Kanuna tabi Devlet Hizmeti Yükümlülüğü bulunmayanlar) uzman (TUTG) olarak atanmak isteyenler ile Bakanlığımız kadrolarında başka unvanlarda görev yapan ve uzman tabip olarak atanmak isteyenler için Sağlık Bakanlığı Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği’nin 10 uncu maddesi hükümlerine göre ilan edilen takvim çerçevesinde noter tarafından bilgisayar ortamında 07.11.2013 tarihinde Unvan Değişikliği Kurası yapılacaktır.
1-   Kuraya aylıksız izinde olanlar da (izin dönüşü görevine başlamaları halinde atama işlemleri sonuçlandırılmak üzere) müracaat edebilecektir.
2-  Bu kuraya Bakanlığımız veya bağlı kuruluş kadrosunda halen çalışan personelden Devlet Hizmeti Yükümlülüğü kapsamında bulunmayan ancak Bakanlığımız eğitim ve araştırma hastanelerinde uzmanlık eğitimini tamamlayarak uzman olanlar ile başka unvanlarda görev yapan ve uzman tabip olarak atanmak isteyenler başvurabileceklerdir.
3-  Personel, ilan edilen münhal yerlerden Bakanlık veya bağlı kuruluş kadrolarının tamamından tercihte bulunabilecektir.
4-  3359 Sayılı Kanun gereği Devlet Hizmeti Yükümlülüğü bulunanlar ile halen Bakanlığımız ve bağlı kuruluş kadrolarında görev yapmayanlar bu kuraya başvuramayacaklardır.
5- Başvurular, 21.10.2013-28.10.2013 tarihleri arasında http://yonetim.sb.gov.tr internet sayfasındaki Personel Bilgi Sistemi ( PBS1 - PBS2 ) bölümünden yapılacaktır.
6- Kuraya başvuran personel tercihlerini kesinleştirip imzalayarak görev yaptığı birim amirine veya notere onaylattığı başvuru formu ile birlikte uzmanlık belgesinin noter tasdikli suretini göndermesi gerekmektedir.
 
7-   Kuraya başvuranların başvuru formları ile birlikte uzmanlık belgelerinin noter tasdikli suretini en geç 04 Kasım 2013 Pazartesi günü saat 18.00’a kadar Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü Genel Evrak Şubesi Mithat Paşa Cad. No:3 06434 Sıhhiye/ANKARA adresinde olacak şekilde kargo şirketi veya APS ile gönderecekler ya da elden teslim edeceklerdir (elden teslim edenler, evraklarını kendisi veya noter tarafından vekâlet verdiği kişi aracılığı ile teslim edecektir. Aksi takdirde evrak teslim alınmayacaktır). Kargo şirketi veya APS ile gönderilen ya da elden teslim edilen belgelerin Sağlık Bakanlığına vaktinde ulaşmaması halinde sorumluluk başvuru sahibine aittir.
 
2013 YILI UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ KURA TAKVİMİ
(UZMAN TABİP VE UZMAN (TUTG) ATANACAKLAR İÇİN)

2013 YILI UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ KURA TAKVİMİ
(UZMAN TABİP VE UZMAN (TUTG) ATANACAKLAR İÇİN)
 
SIRA
TARİH
AÇIKLAMA
1
21 Ekim 2013 Pazartesi
(başvuru başlangıç tarihi)
P.B.S. Üzerinden Başvurularının Yapılması
28 Ekim 2013 Pazartesi
(son başvuru tarihi saat 18:00’a kadar)
2
04 Kasım 2013 Pazartesi
Saat:18:00
Tercih Başvuru Evraklarının Son Geliş Tarih ve Saati
3
07 Kasım 2013 Perşembe
Kura Tarihi (Yeri ve Saati http://yonetim.sb.gov.tr internet adresinde ilan edilecektir.)
 
 
Son Güncellenme Tarihi: 21 Ekim 2013
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.