2013 Yılı 1.dönem İstifa Sonrası Açıktan Atama Kurası Sonuçları..

Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü 2013 Yılı 1.Dönem İstifa Sonrası Yeniden (Açıktan) Atama Kurası sonuçlarını açıkladı.

2013 Yılı 1.dönem İstifa Sonrası Açıktan Atama Kurası Sonuçları..
31 Mayıs 2013 Cuma 09:24


  
Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü 2013 Yılı 1.Dönem İstifa Sonrası Yeniden (Açıktan) Atama Kurası sonuçlarını açıkladı.
31.05.2013 / 08:36

657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 92 nci maddesinin birinci fıkrası ile Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşları Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği’nin 15 inci maddesi gereğince, Sağlık Bakanlığı, Bağlı Kuruluşlar ve diğer kamu kurumlarında aşağıda belirtilen unvanlarda çalışmış olup, çeşitli nedenlerle bu görevlerinden ayrılmış olanlardan; 2 Biyolog, 2 Diyetisyen, 11 Ebe, 2 Fizyoterapist, 23 Hemşire, 5 Hizmetli, 7 Memur, 2 Psikolog, 25 Sağlık Memuru (3 Anestezi, 2 Çevre Sağlığı, 2 Diş, 4 İlk ve Acil Yardım, 2 Laboratuvar, 2 Röntgen, 2 Tıbbi Sekreter, 8 Toplum Sağlığı), 2 Sağlık Teknikeri (İlk ve Acil Yardım), 6 Şoför, 4 V.H.K.İ olmak üzere toplam 91 münhal kadroya yeniden (açıktan) atamalarının yapılması uygun görülmüştür.

 

Kura sonucu 30 Mayıs 2013 Perşembe günü noter huzurunda çekildi.

 

ATAMAYA ESAS TEŞKİL EDECEK BELGELER

1.     Adli sicil durumunu beyan eden imzalı dilekçe,

2.     Askerlikle ilişiklerinin olmadığına dair durumunu beyan eden imzalı dilekçe (Bakaya olanların atamaları yapılmayacaktır),

3.     Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmadığını beyan eden imzalı dilekçe,

4.      6 adet fotoğraf (son altı ay içerisinde çekilmiş),

5.     Mal bildirim beyannamesi,

6.      Ehliyet belgesinin noter onaylı sureti (şoför kadrosuna yerleşenler için),

7.      Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni kadrolarına yerleşenlerin; Milli Eğitim Bakanlığınca onaylı en az 120 saat süreli bilgisayar kullanım belgesi, lise veya dengi okullar ile yüksekokul veya fakültelerin bilgisayar bölümünden mezun olduğuna dair diploma veya iki dönem bilgisayar eğitimi aldığının belirtildiği belgenin aslı veya onaylı sureti.


Kura sonucu yerleşenler yukarıda belirtilen belgeleri en geç 14/06/2013 Cuma saat 18:00’ a kadar Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü Genel Evrak Şubesi Mithatpaşa Cad. No:3 06434 Sıhhiye / ANKARA adresinde olacak şekilde kargo şirketi veya APS ile gönderecekler ya da elden teslim edeceklerdir. (Elden teslim edenler, evraklarını kendisi veya noter tarafından vekâlet verdiği kişi aracılığı ile teslim edebilirler. Aksi takdirde evrak teslim alınmayacaktır). Kargo şirketi veya APS ile gönderilen ya da elden teslim edilen belgelerin Sağlık Bakanlığına vaktinde ulaşmaması halinde sorumluluk başvuru sahibine aittir. 

Yerleştirme sonuçlerı için TIKLAYINIZ
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.