2012 Yılı Temmuz Dönemi 4/b Sözleşmeli Personel Eş Durumu Kurası...

2012 Yılı Temmuz Dönemi 4/B Sözleşmeli Personel Eş Durumu Kurası

2012 Yılı Temmuz Dönemi 4/b Sözleşmeli Personel Eş Durumu Kurası...
04 Eylül 2012 Salı 23:42

T.C.
SAĞLIK BAKANLIĞI
Yönetim Hizmetleri Müdürlüğü

4/B SÖZLEŞMELİ PERSONELİN EŞ DURUMU NEDENİYLE YER DEĞİŞİKLİĞİ HAKKINDA DUYURU

Bakanlığımız taşra teşkilatı hizmet birimlerinde görev yapan 4/B sözleşmeli personelin eş durumu nedeniyle görev yeri değişikliği başvuruları; 6.6.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasların ek 3 üncü maddesi ile Sağlık Bakanlığı 4/B Sözleşmeli Personelinin Yeniden Hizmete Alınması ve Kurum İçi Yer Değişikliğine Dair Yönerge’nin 7 ve 12 nci maddesi hükümleri esas alınarak değerlendirilmiştir.

Bu şekilde yapılan değerlendirme neticesinde, PBS üzerinden yapılan (18) başvurudan; (9) başvurunun uygun olduğu, (9) başvurunun ise uygun olmadığı anlaşılmıştır.

Başvurusu uygun olanlara ait Ek-1 liste ile başvurusu uygun olmayanlara ait Ek-2 liste http://yonetim.sb.gov.tr internet adresinde ilan edilmiştir.

Yerleştirme işlemi, ilan edilen aynı unvanlı boş pozisyon sayısı dikkate alınarak noter tarafından kura ile gerçekleştirilecektir.

Kura, 06 Eylül 2012 Perşembe günü saat 09.30’da Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi (Ulucanlar) Konferans Salonunda yapılacaktır.

Görev yeri değişikliği işlemleri hakkında detaylı duyuru, kura sonuçlarının açıklanmasını müteakip http://yonetim.sb.gov.tr internet adresinde ilan edilecektir.

İLANEN DUYURULUR 04/09/2012 Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.