2016 Yılı İller Arası Haziran-Temmuz Ayı Sağlık ve Yardımcı Sağlık Personeli Harici Personelin Dönem Tayini

2016 Yılı İller Arası Haziran-Temmuz Ayı Sağlık ve Yardımcı Sağlık Personeli Harici Personelin Dönem Tayini

2016 Yılı İller Arası Haziran-Temmuz Ayı Sağlık ve Yardımcı Sağlık Personeli Harici Personelin Dönem Tayini
01 Haziran 2016 Çarşamba 15:38

2016 YILI SAĞLIK PERSONELİ VE YARDIMCI SAĞLIK PERSONELİ HARİCİ PERSONELİN HAZİRAN-TEMMUZ DÖNEM TAYİNİ İLAN METNİ

Antalya Sağlık Müdürlüğü emrine dönem tayini ile atanmak isteyen personel için yer değişikliği ile ilgili olarak Komisyonumuzca aşağıdaki kararlar alınmıştır.

-  Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri ve Yardımcı Sağlık Hizmetleri Sınıfı Harici Personelin Atama ve Yerdeğişikliği Yönergesinin Kurumiçi Yerdeğişikliği başlıklı 7. maddesi gereğince Haziran Temmuz Dönem Tayini için 30/05/2016-08/07/2016 tarihleri arasında Müdürlüğümüzce müracaatlar kabul edilecektir.

-  Müdürlüğümüzce (http://antalyasm.gov.tr/) internet adresinden ilan edilecek ve 2. sayfada belirtilen kadrolara atanmak isteyen personelin, en fazla 5 tercih yaparak ekte yeralan Atama- Nakil Formu, Hizmet belgesi (Yetkili makamlarca alınmış imzalı ve mühürlü), kadrolu kurumundan aldığı adli veya idari soruşturmasının bulunup bulunmadığını bildirir yazı, Muvafakat vermeye yetkili amirce imzalanmış muvafakat yazısı ile (Fax ve fotokopi vb. kabul edilmeyecek olup asıl evraklar olması gereklidir.) Toros Mah. Atatürk Bulvarı No:38/1 Konyaaltı 07070 Antalya adresinde bulunan Müdürlüğümüze müracaat tarihleri içerisinde kargo, APS veya elden başvuru yapması gerekmektedir.

-  Müdürlüğümüz evrak kayıt birimine 08/07/2016 tarihinden sonra kayda giren başvurular dikkate alınmayacaktır. Müracaat tarihleri arasında postalama işlemleri vb. gibi nedenlerle Müdürlüğümüze ulaşmayan başvuruların sorumluluğu başvuru sahibine aittir.

-  İlan edilen münhal kadrolar dışındaki birimlere yapılan başvurular ile Antalya İli dışındaki kadrolara yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

-  İller arası atama ve yer değişikliği işleminde münhal kadrodan fazla başvuru olması durumunda atama işlemine hizmet süresi en yüksek olan personelden başlanılacaktır.

-  Hizmet sürelerinin eşit olması halinde kurum kayıtlarına giriş önceliğine bakılarak İller arası atama ve yer değişikliği işlemi yapılacaktır.

-  Personel iller arası yer değiştirme talebinde bulunabilmesi için görev yaptığı ilde fiilen en az 1 (bir) yıl çalışmış olması ve asaletinin tasdik edilmiş olması şartı ile (aday memurluğu devam eden personel kabul edilmeyecektir) başvuruları kabul edilecektir.

-  Son başvuru tarihi itibariyle herhangi bir ücretsiz izinde (askerlik, doğum v.b) olanların başvuruları kabul edilmeyecektir.

-  Başvuru belgeleri eksik olanların ve şartlarını taşımayanların atama işlemleri yapılmayacak olup, ataması sehven yapılmış olsa dahi iptal edilecektir.

-  Başvuru sonuçları ve ataması yapılan personelin durumları resmi internet adresimizden ilan edilecek ve ayrıca atananların atama kararları ile ataması uygun görülmeyen personelin durumları hakkında kadro kurumlarına bilgi verilecektir.

-  Atama işlemleri ÇKYS üzerinden Bakanlığımıza kadro talebi oluşturulacağı için 31/07/2016 tarihine kadar tamamlanacak olup, ataması yapılan personelin atama tarihi itibari ile en geç 1 (bir) ay içerisinde ayrılışlarını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Mazeretleri nedeniyle (rapor vb.) ayrılışını ileriki bir tarihte gerçekleştirecek olan personelin mazeret durumunu dilekçe ve belgeleri ile birlikte Müdürlüğümüze bildirmesi gerekmektedir. Aksi takdirde yasal süre içerisinde ayrılışlarını yapmayan personelin ataması iptal edilecektir.

İlanen duyurulur..

Münhal Kadrolar 

 
Çalışma Takvimi 

Antalya İli Atama ve Nakil Talep Formu 

Komisyon Kararı 
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.