31 NUMARALI REKLAM ALANI
Laborant veteriner sağlık bölümü okuyan Sağlık personelinin mağduriyeti!!!!!...

En Güncel KPSS Haberleri için TIKLAYINIZ
    Laborant veteriner sağlık bölümü okuyan Sağlık personelinin mağduriyeti!!!!!

      Laborant veteriner sağlık bölümünü bitiren hemşire/sağlık memuru son bitirdiği bölümden KPSS ye başvurabiliyor. Beki soruyorum sayın sağlık bakanlığı yetkililerine üst öğrenim dediler yüzlerce hemşire/sağlık memuru laborant veteriner sağlık teknikerliğini bitirdi fakat alım yok.  Yani sizin anlayacağınız karşılığı yok. Bizler boşuna mı hemşirelik/sağlık memurluğu okuduk? Laborant veteriner sağlık okuduk diye hemşireliğe başvuramıyoruz kod hatası veriyor. Sonrada çıkıp diyorlar ki hemşire açığı var.

     Hayır hemşire açığı yok; bu ülkede kurumlar arasında iletişimsizlik var. Ne sağlık bakanlığı alımlarına baş vurabiliyoruz nede tarım bakanlığı alım yapıyor.
Beki laborant veteriner sağlık bölümünü bitiren Hemşire /sağlık memuru ne yapacak?
Yeni alımlar olmadan bu konuya bir çözüm bulunmalı!!!! GÜNCEL

SALİH KURT 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
fato 15 saat önce

laborant ve veteriner sağlık mezunuyum sağlık memuru olarak atanabilirmiyim?

Misafir Avatar
slltnn 3 gün önce

arkdslar 71 aldim atanamam nu

Misafir Avatar
yasemin 5 gün önce

laboratuvar ve veterıner saglık okuyorum lısans olarak hemsırelık ıstıyoruz

Misafir Avatar
LALEEE 7 gün önce

ön li̇sans olrak labaratuvar ve veteri̇nerli̇k okuyorum li̇sans olarak hemşi̇reli̇k veri̇lsi̇n i̇sti̇yoruz

Misafir Avatar
lale 7 gün önce

labaratuvar ve veterinerlik okuyorum lisans tamamlamada hemşirelik verilsin istiyoruz

Misafir Avatar
sulltnn 1 hafta önce

aman tanrum. bendee bu sene mezun olucam ve yuksek bir kppss bekliyom atanmayacak myim. yani 80 alsamatanirmiyim bilgilendirin bni

Misafir Avatar
sulltnn 1 hafta önce

aman tanrum. bendee bu sene mezun olucam ve yuksek bir kppss bekliyom atanmayacak myim. yani 80 alsamatanirmiyim bilgilendirin bni

Misafir Avatar
Tarık Yıldırım 3 hafta önce

köy hayatı ve kırsal kesimin yaşam koşulları hakkında tecrübeniz ve sempatiniz varsa bu bölümü okumanız size avantaj sağlar laborant kısmını aklınızdan silin çok az pratik öğreniyorsunuz aslında hiç bir şey öğrenmiyorsunuzda diyebilirim laborant kısmında ziraat laborantı olarak işleviniz olabilir hastanelerde çalışmaya heves etmeyin bu sene çıkan bi yönetmelikle bunun önü açıldı fakat alım sayısı az puanlar çok uçuk bölümü bitirmek kolay hocalarla iyi geçinin vize ve final haftaları ders çalışsanız bile geçersiniz uludağ üniv. haricinde genellikle büyükbaş hayvanlar köy hayvanları(dana ve koyun) uygulama görüyorsunuz suni tohumlama hayvana iğne vurma doğum gibi konuları öğreniyorsunuz sonrasında bu bölümü yapamıycağınızı düşünüyorsunuz zaten kağıt üstünde köpek kedi gibi pet klinik hayvanlarıda üstünkörü anlatırlar fakat ne kadarını anlar ve uyguluycak konuma gelirsiniz orası muamma okulunuzda tıbbi laborantlar kadar havanız olur beyaz önlükle dolaşırsınızKPSS Kasım Yerleştirmesini Etkileyecek Mi?
74 bin kadro, KPSS Kasım yerleştirmesini etkileyecek mi?

Haberi Oku