Sağlık Bakanlığı Personeli Görevde Yükselme Sınavı Başarı Sıralama Listesi...

Sağlık Bakanlığı personeli görevde yükselme sınavı başarı sıralama listesi

Sağlık Bakanlığı Personeli Görevde Yükselme Sınavı Başarı Sıralama Listesi...


01 Eylül 2012 Tarihinde Yapılan Sağlık Bakanlığı Personeli Görevde Yükselme Sınavı Başarı Sıralama Listesi

01 Eylül 2012 tarihinde gerçekleştirilen Görevde Yükselme Sınavının itirazlar sonrası kesin sonuç listesi Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü’nün 12 Ekim 2012 tarihli ve B.08.0.YET.0.01.480.05/116378 sayılı yazıları ekinde CD ortamında Bakanlığımıza ulaştırılmıştır.

VHKİ unvanı A kitapçığının 52 nci, B kitapçığının 66 ncı sorusu ile Memur unvanı A kitapçığının 53 üncü ve B kitapçığının 71 inci sorusu (dört kitapçıkta da ortak soru) Bakanlığımız, Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınav Kurulunca hatalı bulunarak iptal edilmiş ve iptal edilen sorulara tekabül eden puanlar Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği’nin 22 nci maddesi uyarınca MEB tarafından eşit şekilde diğer sorulara dağıtılarak sınavın değerlendirmesi yapılmıştır.

Eşit puanlı adayların başarı sıralamasının nasıl yapılacağı anılan Yönetmeliğin 12 nci maddesi ile 16 ncı maddesinin (g) bendinde belirtilmiştir. Adayların, atanacakları görevin niteliğini ölçen sorulardaki başarı durumu MEB tarafından belirlenmiş olup, bununla birlikte Genel Yönetmeliğin ekinde yer alan EK-1 Personel Değerlendirme Formundaki ölçütler ile Yönetmeliğin 12 nci maddesinde öngörülen hükümler göz önünde bulundurularak 70 puan barajını aşan eşit puanlı adayların başarı sıralaması Bakanlığımız Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü PBS Birimi tarafından yapılmıştır.

Atama ile ilgili iş ve işlemlere ilişkin duyuru ileriki tarihlerde yapılacaktır.

İlgililere duyurulur. 


Memur Başarı Listesi

Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni Başarı Listesi
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.