.

Hastanenin 4. Katından Atlayarak İntihar Etti

Olay, Elazığ Harput Devlet Hastanesi'nde meydana geldi.

Hastanenin 4. Katından Atlayarak İntihar Etti



 Olay, Elazığ Harput Devlet Hastanesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, uzun süredir Elazığ Harput Devlet Hastanesi'nde astım ve psikolojik tedavi gören Y.A. (50), tedavi gördüğü 4. katta bulunan pencereden kendini boşluğa bıraktı. Beton zemine düşerek ağır yaralanan Y.A., kaldırıldığı acil serviste yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Elazığ'ın Ağın ilçesi nüfusuna kayıtlı olan Y.A.'nın daha önce de bir süre psikolojik tedavi gördüğü öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.