Bakanlık Merkeze Geçici Görevle Personel Alınacak

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Duyurusu ( yeni)

Bakanlık Merkeze Geçici Görevle Personel Alınacak


Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Duyurusu ( yeni)

İzleme, Ölçme ve Değerlendirme Kurum Başkan Yardımcılığı’na
Personel Görevlendirilmesi
 
Sağlık Bakanlığı Bağlı Kuruluşları Hizmet Birimlerinin Görevleri ile Çalışma Usul ve Esasları Hakkında Yönetmeliğin 9. maddesinin birinci fıkrasının (c) bendinde yer alan  “Sağlık kuruluşlarını ve hizmet sunumunu verimlilik açısından değerlendirmek, Bireysel ve yönetici performans kriterleri ve hedeflerini belirlemek ve değerlendirmek, Sağlık kuruluşlarında performansa dayalı ek ödeme uygulamalarını düzenlemek, izlemek ve değerlendirmek, Sağlık kuruluşlarında sunulan hizmetlerin süreçsel standartlara uygun hale getirilmesi için gerekli çalışmaları yapmak, koordinasyonu sağlamak ve denetlemek, Sağlık kuruluşları ve hizmetleriyle ilgili istatistikî çalışmaları yürütmek, analiz ve değerlendirme yapmak, Bilgi işlem, sağlık bilgi sistemleri ve iletişim teknolojileri ile ilgili iş ve işlemleri yürütmek” hükümleri çerçevesinde Kurumumuz bünyesinde “İzleme, Ölçme ve Değerlendirme Kurum Başkan Yardımcılığı” kurulmuştur.

Başkanlığımızda, bu süreçlerin çeşitli aşamalarında istihdam edilmek üzere; Bakanlığımıza bağlı kurum/kuruluşlarda halen 657 sayılı Kanunun 4/A maddesi kapsamında "memur" olarak görev yapan ve aşağıda nitelikleri belirtilen istekli personelin görevlendirilmesi düşünülmektedir.

Üniversitelerin İstatistik, Ekonometri, İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri, Aktüerya Bilimleri, Sosyal Bilimler, Eğitim Bilimleri, Siyasal Bilimler, İktisadi ve İdari Bilimler, Sayısal Yöntemler bölüm mezunlarından tercihen istatistik programlarını (SPSS, SAS gibi) iyi derecede kullanabilen ve veri analizi yapabilen, Ofis programlarını (word, excel, powerpoint) ileri derecede kullanabilenler ile kurumlarında mühendis veya tekniker kadrolarında çalışan MS SQL veya Network izleme ve yönetim araçları, Microsoft Server işletim sistemi ve servisleri hakkında bilgi sahibi personelin ilan ekinde yer alan belgeleri hazırlayarak, şahsen veya e-posta (tkhk.istatistik@saglik.gov.tr) yoluyla Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu İzleme, Ölçme ve Değerlendirme Kurum Başkan Yardımcılığı Nasuh Akar Mah. Ziyabey Cad. 1407. Sok. No:4 Balgat/ANKARA adresindeki Başkanlığımıza başvurmaları gerekmektedir.
İrtibat için Tel: 0312 705 1458

 İlgililere duyurulur

Dilekçe için tıklayınız

Özgeçmiş için tıklayınız
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.