Sınav - Kpss:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
2013/2 KPSS Tercih Kadroları Yayınlandı..


Hemşire Forması
TAKIM 34.90 TL
En Güncel KPSS Haberleri için TIKLAYINIZ
2013/2 KPSS Yerleştirmelerinde tercihte bulunacak adaylar için tercih kadroları yayınlandı.

Adaylara kolaylık sağlaması amacıyla Devlet Personel Başkanlığı tarafından 2013/2 KPSS Tercih Bilgi Sistemi hizmete açıldı. Hizmet bir nevi tercih robotu..

Adaylar sorgulama yaparak kendi öğrenim durumlarına ve özel koşullarına uyan kadro ve pozisyonları bu programlar ile öğrenebilecek ve “DPB Talep No” sunu aldıkları kadro ve pozisyonları 18/11/2013 tarihinde www.osym.gov.tr internet adresinde yayımlanacak olan Tercih Kılavuzundan rahatlıkla bulabileceklerdir.

Bu programlar tercihte bulunacak adaylara yapacakları tercihlerde yardımcı ve bilgilendirmeye yönelik olup, 18/11/2013 tarihinde www.osym.gov.tr internet adresinde yayımlanacak olan 2013/2 KPSS Tercih Kılavuzunu dikkatlice okumaları ve tercihlerini bu Kılavuza göre yapmaları gerekmektedir.

KPSS Tercih Kadroları İçin internet erişimine  Tıklayınız

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
kerim akpınar @şeydaaa 2 yıl önce

ben devlet hastanesinde hemşire kadrosunda çalışmaktayım, çalıştığım hastanede hemşire açığı çok fazla fakat hemşire olmadığından değil: adamını bulan dayısı olan meslekdaşlarımın bakanlıkta, il sağlıkta vs. gecici kadrolarla masa başında oturmalarından dolayı buy eziyet ve sıkıntıları bizler çekiyoruz... hakkımı helal etmiyorum haram zehir zıkkım olsun, bunca tıbbı sekreter atanma beklerken tıbbı sekreterlerin işlerini yada düz memurların işlerini yapan ve bizleri madur eden sözde hemşire uygulamada masa başı memurları ...

Misafir Avatar
lab vet tek. 2 yıl önce

arkadsim saglik bakanliginda calisan binlerce laborant veteriner saglik teknikeri var o zaman onlarin isi ne orada.ust ogrenim olarak sayiliyor ve daha onceki kpss alimlarinda da laborant olarak saglik teknikeri olarak bir cok kuruma atandik.hersey normal bakanlik labaratuvarlarina avukat almiyor laborant aliyor yani bizleri ve sizleri.kismet ekmek meselesi .nasipte varsa olur.binlerce mezun atama bekliyor.

Misafir Avatar
TDS 2 yıl önce

4 tane sekreter çok değimi nereye siğdircaksiniz 1-2 yeterdi allah hepinizi belasini verisin

Misafir Avatar
lab tek 2 yıl önce

bu nasıl adalettır tıbbı labaratuarın işini laboratuar ve veterıner bolumu mezunlarına vermısşler pekı tıb. labarstuar mezunları ne yapacaklar... deyın bakalım adalet nerde....

Misafir Avatar
şeydaaa 2 yıl önce

hani 16 önlisans tıbbi sekreterdi topu topu 4 tane alım var...kargo bedava
kargo bedava

KPSS'de kopya 'zincirleme dolandırıcılık'...
2010'daki KPSS'de usulsüzlük iddialarına ilişkin soruşturmada geçen salı yapılan operasyonda gözaltına...

Haberi Oku