Sendika:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
SAĞLIK SEN ADIYAMAN ŞUBE BAŞKANLIĞI..


Hemşire Forması
TAKIM 34.90 TL
En Güncel KPSS Haberleri için TIKLAYINIZ
Sağlık Sen Adıyaman Şubesi, Gerger İlçesini ziyaret etti. Şube başkanı Abdulkadir BOZAN, yönetim kurulu üyeleri ve Gerger İlçe Temsilcisi Mahmut SAĞLIK ile birlikte, Gerger Toplum Sağlığı ve Aile Sağlığı Merkezini ziyaret ederek çalışanların sorunlarını dinledi, yeni göreve başlayan idarecilere hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
              Sağlık Sen Adıyaman Şube Yönetim Kurulu, Sağlık çalışanları ziyaret ederek mevcut sorunlar ve geneldeki sağlık sorunları ile ilgili yerinde bilgi alarak, çözüm konusunda görüş alış verişinde bulundu. 
Gerger ilçesinin kendine has sorunları ve zorlukları olduğunu, ulaşım ve yeterli düzeyde lojman ve uygun mesken olmamasının ilçede diğer çalışanlar gibi sağlık çalışanlarının da olumsuz etkilenmesine ve çalışma moral ve motivasyonunun bozulmasına neden olmaktadır. Ayrıca Gerger gibi nüfusu az ve kırsal ilçelerde İlçe Sağlık Müdürlüğü, Toplum sağlığı Merkezi, Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil istasyonlarının bir arada olmasının, bazı sıkıntılara sebep olduğunu söyledi. 
Sağlık kuruluşunda Temizlik personelinin yetersiz olması ve güvenlik personelinin olmaması yine sağlık çalışanları için bir sorun teşkil etmektedir, bununla ilgili yetkililerin mutlaka bu hizmetleri de sağlaması gerekmektedir.
            Sağlık Sen olarak her zaman olaylara ve tüm sorunlara objektif ve olumlu bir bakış açısıyla bakarak çözüm odaklı hareket ettiklerini ve bu anlamda çalışanların yanında olduklarını ve tüm sorunlarının çözümü için her türlü gayreti gösterdiklerini söyledi.

04.04.2013
                                                                                                                 Abdulkadir BOZAN
                                                                                                              Sağlık Sen Şube Başkanı


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×kargo bedava
kargo bedava

MEMUR-SEN GENEL BAŞKANVEKİLİ VE SAĞLIK-SEN...
Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, 17-25 Aralık darbe girişiminden bu yana sürekli yalan ve fitne üreten...

Haberi Oku