Sağlıkçılar:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Recep Akdağ’ın Görevden Neden Alınma Nedenini Başbakan Açıkladı


Hemşire Forması
TAKIM 34.90 TL
En Güncel KPSS Haberleri için TIKLAYINIZ
Başbakan Erdoğan, Habertürk Televizyonu’nda canlı yayınlanan “Teke Tek Özel” programında gündeme ilişkin soruları yanıtladı.

Erdoğan, “Sağlıkta gelişmeler hakikaten müthiş. Hastane sahipleri ve ilaç sektörü biraz şikayetçi. Biliyoruz, duyuyoruz. Sağlık bakanını neden görevden aldınız? Çok başarılıydı” sorusuna cevaben, kendisinin eski bakandan hiçbir şikayeti olmadığını, bir devir teslim süreci olduğunu bildirdi.

Bu süreçte kendilerinin insan yetiştirmeleri gerektiğini dile getiren Erdoğan, zaman zaman meslek körlüğü başladığını belirterek, “Önümüzdeki süreci şimdiden hazırlamamız lazım. Bu, gerek bakanlık olarak gerek yeni yetişecek arkadaşlarımızla ilgili olsun. Bir de aynı yerde sürekli olarak kalmak, Recep Bey’in 3. dönemi, gidiyor. Recep Bey tam seçimde devir teslim yapıp da yeni arkadaşımın bu işi devralması farklı, ama onun da parlamentoda olduğu dönemde bu işi yeni arkadaşımızın alması başka” diye konuştu.

Başbakan Erdoğan, bugünkü ambulans hizmet alımı töreninde yeni ve eski sağlık bakanlarının birbirlerine olan ilgi ve alakalarına işaret ederek, bu durumun başka partilerde görülemeyeceğini, yeni Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nun Recep Akdağ’ın bilgi ve tecrübelerinden faydalanacağını, bu değişimde herhangi bir ters bakmanın söz konusu olmadığını kaydetti.


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
araştırmacı 2 yıl önce

sayın başbakanım eminim bizlerin yaşadıklarını bilseniz böyle konuşmazdınız görevde yükselme sınsvı yapıp bizleri yetiştirip atayıp 1 gecede araştırmacı yapıp maddi kayıplara bizi uğratan bakan derğilmi allaha havale edyorum allah bildiği gibi yapsın biz ne yaptıkki bizi görevden alıp yerimize işi anlamayan tecrübesiz insanları atadılar.

Misafir Avatar
VHKİ @araştırmacı 2 yıl önce

sadece siz değil sinav kazanip atanmayan 2351 vhki.sadece burda değil öte taraftada hakkimizi isteyeceğiz.6 ay geçmiş atanmamişiz yaziktir günahtir.

Misafir Avatar
araştırmacı 2 yıl önce

mağdur olan sağlık personelinin ahı tutmuştur
olayı memleketi soyan hastane mafyasına mal etmenin alemi yok.kargo bedava
kargo bedava

tıbbi sekreter maaşları
tıbbi sekreter maaşları

Haberi Oku