GÜNDEM:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Sağlık Bakanlığı 4924′lü Personel Alımı Yapmayacak...


Hemşire Forması
TAKIM 34.90 TL
En Güncel KPSS Haberleri için TIKLAYINIZ
Sağlık Bakanlığında, 4924 sayılı Kanuna tabi personelin istihdam edildiği hizmet birimlerini gösterir düzenleme yeni personel alımı gibi algılanmıştır.

Sağlık Bakanlığı’nın talebiyle bugün Resmi Gazete’de yayımlanan Bakanlar Kurulu’nun “Eleman temininde güçlük çekilen yerlerde ve hizmet dallarında sağlık hizmetlerinin etkili ve verimli bir şekilde yürütülebilmesi amacıyla, sözleşmeli sağlık personeli istihdam edilecek hizmet birimleri” kararına göre, 2013 yılında 6 bin 474 sağlık personeli yeniden sözleşmeli olarak çalıştırılacak.

Bu kararı Anadolu Ajansı 6 bin 474 sağlık personeli alınacak olarak geçti, AA’nın haberinde “Eleman temininde güçlük çekilen yerlerde ve hizmet dallarında sözleşmeli sağlık personeli istihdam edilecek. Resmi Gazete’de yayımlanan Bakanlar Kurulu kararıyla, toplam 6 bin 474 sözleşmeli sağlık personeli alınacak” diyor.

Söz konusu karar, yeni sağlık personeli istihdamına göre değil, önceki yıllarda çalışmaya başlayan sözleşmeli personellerin yeniden vizelendirilmesine yöneliktir. 


memurlar.net

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
yusuf 2 yıl önce

bütün internet sitelerinde alım var şeklinde algılanmış büyük bir yanlış anlaşılma var

Misafir Avatar
GÜLENDAM 2 yıl önce

sağlik bakanliğinin yapmiş olduğu en kötü hata 4924 lü ebe hemşire çaliştirmakti,4924 lüler devlet bi̇ze fazla maaş veriyor size ne deddi,kadrolularda benden fazla alan çalişsin düşündü,sağliği sağliksiz duruma düşürdüler.kargo bedava
kargo bedava

Acil serviste yatan hasta saatlerce açlıktan...
Sosyal medyada yayınlanan bir fotoğraf Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yaşanan...

Haberi Oku