Sendika:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Fedakâr Aile Sağlığı Elamanına Kadro Verilsin...


Hemşire Forması
TAKIM 34.90 TL
En Güncel KPSS Haberleri için TIKLAYINIZ
Sağlık-Sen Siirt Şube Yönetim Kurulu ve Başkanı Vesim EVİZ Kendi Acısını unutup başka bir vatandaşa yardımcı olan Fatma ALTUNYURT ve beraber çalıştığı Dr. Ümit GÜLTEKİN ile Siirt Devlet Hastanesinden taburcu olduktan sonra yemekte bir araya geldiler.

Pervari’nin Doğan köyünde Apandisit şüphesiyle, Siirt Devlet Hastanesine götürülen Aile Sağlığı Personeli Fatma Altunyurt, kar nedeniyle kapanan yolda mahsur kalan bir minibüsteki kadının doğumunu yaptırdı.

Sayın Valinin Başarı Belgesi ile ödüllendirdiği ALTUNYURT Vali Beyin ne isteğin var sorusuna şahsıyla ilgili bir talebi olmadığı gibi 24 saat hizmet verdiği Aile sağlığı merkezine tıbbı sarf malzeme istemiş olması ALTUNYURT’ UN meslek ve insan sevgisini bir kez daha gözler önüne sermiştir.

EVİZ Başta Genel Merkezimiz Olmak üzere Fatma ALTUNYURT’un bu fedakâr davranışı hepimizi duygulandırdı. ALTUNYURT o anda her şeyi unutup, anne ve bebeğin hayatını kurtardı. EVİZ, ALTUNYURT’un kamu dışı personel statüsünde iş güvencesi olmayan sözleşmeli Aile Sağlığı Elemanı olarak görev yapan ALTUNYURT’un özverili ve fedakârca çalıştığını dile getiren EVİZ, Sağlık-Sen Ailesi Olarak Sayın Sağlık Bakanımızdan Talebimiz bu arkadaşımıza İstisnai bir durum ile Kadro verilmesidir.

SAĞLIK-SEN SİİRT ŞUBE YÖNETİM KURULU 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
att 2013 2 yıl önce

bence herkeze kadro verilmeli kamuda olan herkeze verilmeli

Misafir Avatar
KADROLU @tuğba söyler 2 yıl önce

ayıptpr ya huuu
haberi göre göre öncelik 4 b lerin olmalıymış mış değilmiymiş miş. değil tabii. siz kendinizi o ase arkadaştan üstün görüyosanız biz kadrolularda 4 b leri ezelim o zaman

Misafir Avatar
hikmet 2 yıl önce

haklısın emine kardeşim

Misafir Avatar
emine 2 yıl önce

arkadaşlar yapmayın kadro elbette isteriz tüm saglıkcılar alsın, ama öncelik 4blilerin olmalı haksızmıyım.

Misafir Avatar
samet 2 yıl önce

sayın başbakanım kadroyu bekliyoruz. umarım 4blileri duyarsınız

Misafir Avatar
mevlüt 2 yıl önce

kadro verilcekse öncelik 4blilerin olmalı

Misafir Avatar
tuğba söyler 2 yıl önce

inşalah bu istisnai durumu bakanımız görür ve kadrosunu alır..

Misafir Avatar
fatma 2 yıl önce

size sadece kısaca anlatmak istedim ben doğanköydeyim merkezde değil iki tane kızım var biri 4 diğeri 14 aylık 12 yaşındaki kızkardeşimde yanımda kızımı okula göndermiyorum sizin gibi 8-17 çalışmıyorum hafta sonum yok ebe değilim ama yollar kapalı burayı görün burda çok değil 1 ay görev yapın benim gibi buradaki halkı mağdur etmeyin ondan sonra size kadro desinler ben destek vereyim burası asm ben biyokimya çalışıp tedavi düzenliyorum cerrahi bütün olaylara müdahele ediyorum o sorumluluğu alabiliyorum buyrun gelin misafirim olun deneyelim ayrıca herkes benim gibi yaşayabilseydi bu kadar sitem etmezdiniz sağlıkçı arkadaşınıza kadro denildiğindekargo bedava
kargo bedava

Türk Sağlık-Sen Üye Sayısını 101 Bine...
Geçtiğimiz yıl 95 bin üyesi olan Türk sağlık-sen bu yıl üye sayısını 6 bin yükselterek 101 bine çıkardığını...

Haberi Oku